Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(119)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: 12V zésuvka

Berki nemáš zač rád jsem se podělil o svůj výrobek:-)) tak hlavně ať to dobře dopadne hned na první pokus
2010-03-24 00:00:00

Kubulko,  tolik mě to zaujalo, že i já si to montnu stejně jako ty - teda na FZ6,   no a na  FZ1 možná taky, dík za skvělou instruktáž.
2010-03-31 00:00:00

Tak aby to tady bylo kompletní tak ještě pro ostatní hrubý nákres

2010-04-01 00:00:00

Tak zásuvku mám namontovanou.

Sice jsem si myslel, že to udělám dle návodu Kubulky, ale 4 nýty pod hrazdou nemám. Udělal jsem si hlinikovej držák a dal jsem ho pod vodítko kabelů na řidítkách.

2010-04-02 00:00:00

To Berki tak teď jsem tě nepochopil ty myslíš že to mám přinýtovaný k brejlím jo?já ty nýtky mám místo šroubků a přimontovaný to mám k držáku kabelů zespoda pod brýlemi,asi jsi špatně okoukal ty obrázky nikam jsem prostě do motky nevrtal:-) kouknu na to až na srazu pokud na nějakej přijedeš
2010-04-03 00:00:00

Jasně že na sraz dorazím, už se na to klepu jako sulc.

Už to vydííííím, mám to stejně přidělaný jako ty. :-))

Tak změna, udělal jsem to dle návodu Kubulky, kromě nýtů, dal jsem tam šroubky.

Omlouvám se za moji slepotu a ještě jednou díky. :-)

to Kubulka: k čemu tam je dobrá ta podložka? To je jen k určení rádiusu? Jestli jo, tak jakej rádius je vpravo? A pak ti tam chybí spousta kót a je to špatně okótováno takže ti dávám známku dostatečně. :o))

RE:
Salfa napsal/a : to Kubulka: k čemu tam je dobrá ta podložka? To je jen k určení rádiusu? Jestli jo, tak jakej rádius je vpravo? A pak ti tam chybí spousta kót a je to špatně okótováno takže ti dávám známku dostatečně. :o))
To se hned pozná že jsi super kámoš Salfíku:-) Zbuzerovat jak to jen jde:-):-):-) Ale jsi hodnej, že jsi mu dal alespoň dostatečně:-):-):-)

Přemejšlel jsem, zda mu nemám dát nedostatečně, ale nakonec jsem rozhodl, že se to podle toho vyrobit dá, tak jsem přimhouřil obě čtyři oči. :o))

RE:
Salfa napsal/a : to Kubulka: k čemu tam je dobrá ta podložka? To je jen k určení rádiusu? Jestli jo, tak jakej rádius je vpravo? A pak ti tam chybí spousta kót a je to špatně okótováno takže ti dávám známku dostatečně. :o))
Jo jo ta podložka je cca rádius a z drřuhý strany je to rádius alá očko :-)) já bych tě chtěl vidět když bys to kreslil na zapnutý pračce a měl na to 3 minuty(už jsem musel do rachoty a letadlo nečeká) jak by jsi to nakreslil ty  :-)) ale jinak dostatečnou beru v Kožlanech mi tu dostarečnou můžeš koupit:-))
2010-04-04 00:00:00

*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ