Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(95)Nezařaditelné

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: DVD z Kožlan




DVD z Kožlan

Ahoj kamarádi a přátelé.

 

                  Jak jsem slíbil tak přináším info o DVD ze srazu v Kožlanech.

Vprvní řadě mám všechny pozdravovat od kameramana Romana a poděkovat všem za krásný den který mohl strávit v naší přítomnosti. Mám také vyřídit, že byl překvapen, v dobrém slova smyslu, jaká jsme fajn parta ! 

   K těm DVD: ve ST nebo ČT , 8-9.6 přijede ukázat sestřih ze srazu. Jakmile odsouhlasíme finální podobu , tak nám udělá tolik DVD kolik si jich objednáme. Dvdčka budou mít potisk a budou i v originálním obalu.

Moc se omlouvá, ale po zpočítání předpokládaných nákladů bude dvdčko o dvacku dražší tj.100Kč.

Já bych Vás moc prosil, když už tomu Roman věnoval čas a odvahu posadit se na moto, ať má co nejvíce zájemců o origo placku. Není problém si je vypálit doma po půjčení, ale myslím že se k tomu nesnížíme.  Dle jeho názoru to za to bude stát, (nechce se chlubit, ale prý má z výsledku dobrý pocit). Můj názor je, že ta stovka už nás nikoho nevytrhne. Pokud už jste rozmyšleni ozvěte se co nejdřív, přivezl už bych na „Svahovou“ ta dvdčka pro zájemce kteří tam budou.

                                                                                                                                                            Pejrak

2011-06-05 00:00:00


Já sice na Svahovou dorazit nemohu, ale jedno mi prosím objednej. Když už tam hraju......:-D
Vezmu si ho třeba v Lužanech.
2011-06-05 00:00:00


Odhlášený uživatel
Ahoj, takže já se hlásím také o jeden exemplář a vyzvednu si ho na Svahové.
2011-06-05 00:00:00


Ahojky, ráda bych si také zamluvila 1 kousek k vyzvednutí na Svahové. Zdárec Ani.

2011-06-05 00:00:00


Tak tady
všem posílám jak bude vypadat potisk obalu i placky.


2011-06-05 00:00:00


To vypadá fakt luxusně! Já bych si s dovolením dva kousky vzal. Svahová to jistí.
2011-06-05 00:00:00


Pepíno já si taky jedno DVD vezmu a na Svahové budu tak semnou počítej, čau Zbyněk.
2011-06-05 00:00:00


Vypadá to super ,já taky prosím jednu placku.Vyzvedne Dettektorr na Svahové
2011-06-05 00:00:00


Ahoj Pepo, objednávám si taky jedno DVDčko. Protože se letos už na žádný sraz nechystám, dej mi, prosím, vědět, zda mi ho můžeš poslat třeba na dobírku. Díky.
2011-06-06 00:00:00


Ahojky, super:-))) Tak já prosím dvě:-) Přece ho našim nebudu půjčovat:-)))

2011-06-06 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ