Tak přátelé, dnes (Roman to musel urychlit z nějakých svých důvodů) :-) jsem viděl finální verzi sestřihu a bez nadsázky musím říct , že mě i ukápla slza když jsem Vás všechny zas viděl. Už vím proč kameroRoman z toho má dobrý pocit ! Pevně věřím , žei Vy nebudete zklamáni . Jen si myslím, že jste mě až moc chválili, ale stejně všem moc děkuju.
Pejrak
P.S. Pájinu prý snad(zneužije, využije,použije) Laďa , prosím o předání DVD. děkuji