Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(96)Nezařaditelné

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: DVD z Kožlan




Já taky jedno beru a za stovku je to zadarmo.Svahová mi asi nevyjde,tak mi ho nech Pepo prosím u sebe a já si pro něj přijedu.
2011-06-06 00:00:00


Ahoj Pepíno :-) Tak já taky jedno a pokud pojedeme na svahovou tak si ho vezmu sám a pokud né,vyzvedne ho vosa :-) ještě o tom neví,ale ona to pro nás udělá :-)
2011-06-06 00:00:00


Ahoj všem. Je dobře že si hned domlouváte nějaký způsob vyzvednutí. Svahová to jistí. :-) Tímto bych chtěl poděkovat páč i mě tím ulehčujete. 
2011-06-06 00:00:00


Smíšek taky prosí o jeden kousek. Obaly vypadají skvěle! A to CD mi vezme Detektor (taky o tom ještě neví) :o)
2011-06-06 00:00:00


Teda Smíšku:-) že bych využila taky Detektora??:-) Aspoň by se nemohl vymlouvat a musel by i s Renčou dorazit:-)))
2011-06-07 00:00:00


ahoooj Pejrakojc, já sci jedno taky, vyzvednu na Svahové a vemu to i temu našemu Ladisovi, aby neřekl:-))..bzz ollé
2011-06-07 00:00:00


jooo a ještě to tedy vyzvednu i Mirkovi, ale oni si dojedou na Svahovou, viď  Mirku:-))
2011-06-07 00:00:00


Tak přátelé, dnes (Roman to musel urychlit z nějakých svých důvodů)   :-)  jsem viděl finální verzi sestřihu a bez nadsázky musím říct , že mě i ukápla slza když jsem Vás všechny zas viděl. Už vím proč kameroRoman z toho má dobrý pocit ! Pevně věřím , žei Vy nebudete zklamáni . Jen si myslím, že jste mě až moc chválili, ale stejně všem moc děkuju. 
                                                                                                                                  Pejrak
P.S. Pájinu prý snad(zneužije, využije,použije) Laďa , prosím o předání DVD. děkuji
2011-06-07 00:00:00


Dík Vosenko, že na mě taky myslíš  :-))
2011-06-08 00:00:00


Pane vrchní, dva kousky , prosím.
2011-06-08 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ