Ahoj Pejraku, snad nepíšu pozdě, ale tohle vlákno mi nějak uniklo a ač jsem DVD už viděl, rád bych ho měl doma. Kopii nechci, i když by to nebyl problém, chtěl bych origonál v tom obalu. A pokud by byla možnost nesestřihaného záznamu, tak bych ho za nějakou tu kačku bral taky, ale asi to bude dost obsáhlý.