Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(96)Nezařaditelné

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: DVD z Kožlan




Poslušně hlásím, kdo má objednané DVD tak už jej má u mne. Svahová to jistí. Takže jak jsem již psal jedno vyjde na 100kč tak bych vás prosil aby jste měli drobné :-) . děkuji
 
2011-06-16 00:00:00


A já už ho mám a viděl a ... krásné !
2011-06-18 00:00:00


Ahojky, DVD je fakt pěkné a moooc hezká vzpomínka. Děkuji za dobrý nápad Pejrakovi a zhotovení Romanu Hellerovi a ostatním nejmenovaným taky. Díky Jana.

2011-06-27 00:00:00


Já ho s Mámou viděl už 3x a prostě špica. Romane, tomu říkám umění! Co takhle nějakýho Českýho lvíčka za kameru???
2011-06-28 00:00:00


Ahoj Pejraku, snad nepíšu pozdě, ale tohle vlákno mi nějak uniklo a ač jsem DVD už viděl, rád bych ho měl doma. Kopii nechci, i když by to nebyl problém, chtěl bych origonál v tom obalu. A pokud by byla možnost nesestřihaného záznamu, tak bych ho za nějakou tu kačku bral taky, ale asi to bude dost obsáhlý.
2011-07-19 00:00:00


Ja mam taky zajem o ten nesestrihanej zaznam :-).Pepo myslis,ze by to slo???
2011-07-20 00:00:00


Já bych se taky celkem ráda podívala na všechno a vím i o dalších lidech...:-)

2011-07-20 00:00:00


Já bych taktéž měl zájem i o ten nesestříhanej záznam :-)
2011-07-24 00:00:00


Ahoj bando. Tak Vás bohužel všechny i sebe musím zklamat. Záznamy už bohužel nejsou protože Roman už použil kazety na další věci a jak mě řekl všechno co bylo použitelné a stálo za zkouknutí máme na DVD. I přesto že natočil(i) skoro 4 hoďky tak spousta pasáží nešla nebo nebyla k použití. Snad někdy přístě. :-)

P.S. Salfo DVD  už máš také hotové
2011-07-31 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ