Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(93)Nezařaditelné

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Garmin

Ondro, děkuji za perfektní servis.Jsi borec.I díky Tobě mají naše stránky suprovou technickou úroveň. *Usmívá se*

2014-02-03 10:19:32

Také děkuji, panečku to je servis! *Říká : Super*

2014-02-04 19:40:32

Instalace mapy do Mapsource

Chci se zeptat, mám následující problém. Mám nainstalovanou verzi mapy City Navigator NT 2014.10. V Mapsource. Nyní jsem si dle výše uvedeného odkazu stáhnul verzi 2014.40. Rozbalil WINRARem do složky C:Garmin, spustil install.bat jako správce, ale mapa se mě prostě v MApSource neobjeví. Mám WINDOWS 8.1. Mapu 2014.10 mám nainstalovanou v adresáři ProgramDataGarmin. Překvapujeme mě, že mapa 2014.10 má v adresáři několik desítek dalších podadresářů, kde v každém adresáři je vždy jeden soubor s příponou GMP, ale když se podívám na mapu 2014.40, kterou jsem si stáhnul, tak je tam několik desítek souborů s připonou IMG. Je to správně? Můžete mě někdo porait? Předem děkuji

2014-05-03 17:07:25

Mám takové tušení , že tahle verze už se otvírá v Base Campu. mam ji na 390tce. Map source už ji neotevře.

2014-05-03 18:31:47

bipe: Pravdepodobne mas nyni na PC tuto mapu 2x.

Je mozne, ze se na Windows 8.1 chova intalator jinak nez starsich Windows, netestoval jsem.

gmp soubory jsou jiny(novejsi) format mapy a jsou ulozeny jinde na pevnem disku. Pracovat s nimi umi BaseCamp a MapSource verze 6.15.7 - 6.16.3(umi gmp i img formaty).

Rychly(a oblibeny) MapSource 6.13.7 umi pouze starsi img format. Podivas-li se do archivu na ulozto, zadne gmp ani podslozky tam nejsou. 

A tip zaver: BaseCamp si mapu umi "vytahnout" z navigace. Takze staci jen sestavenou mapu nahrat do navigace(nebo na kartu), pak pripojit navigaci k pocitaci a spustit BaseCamp a po par minutach bude mapa i v BaseCampu aniz by bylo potreba ji do pocitace instalovat...

2014-05-04 05:37:02

Ahoj, mam spatne zpravy o mape  - nova verze mapy jiz bude mit stejne podklady jako  takze nebude mit smysl mit v navigaci obe...

2014-09-27 12:36:29

2016.10 - pro MapSource

Aktuální evropská mapa - odemčená pro MapSource, stačí jí pouze rozbalit na pevný disk do složky C:/Garmin a potom spustit install.bat (pozor, musíte jej spustit s právy Administrátora!).

Chcete-li mapu z počítače vymazat, nejdříve ji spuštěním uninstall.bat (pozor, musíte jej spustit s právy Administrátora!) odinstalujte z MapSource. Pak ji můžete bez následků vymazat.

je zde: f1-2016-10.zip (velikost: 3,02GB)

2016.10 - sestavena do navigace

Sestavená aktuální evropská mapa - odemčená, stačí jí pouze rozbalit a nahrát na kartu do složky Garmin.
je zde: f2016-10.zip  (velikost: 2,62GB)

PS: Karta musi byt ve formatu FAT32, format NTFS navigace neprecte.

UPOZORNĚNÍ: Pro stahování nepoužívejte Internet Explorer, nezvládá větší soubory než 2 GB! Firefox, Opera, Seamonkey, Google Chrome tento problém nemají.

INFO: Jde o standardní verzi NT, která je kompatibilní ze všemi Garmin navigacemi. Jsou zpřesněny/přidány body zájmu a kategorizace silnic. Verze NT jsou vydávané 2x ročně.

Zde je přehled pokrytí této verze mapy.

2015-07-13 12:30:22

To je servis! *Říká : Super*

Díky moc Ondro, mapy jsem si zaktualizoval. *Usmívá se*

2015-07-19 19:52:36

Zdvořile děkuji.

2015-07-20 09:06:24

2016.20 - pro MapSource

Aktuální evropská mapa - odemčená pro MapSource, stačí jí pouze rozbalit na pevný disk do složky C:/Garmin a potom spustit install.bat (pozor, musíte jej spustit s právy Administrátora!).

Chcete-li mapu z počítače vymazat, nejdříve ji spuštěním uninstall.bat (pozor, musíte jej spustit s právy Administrátora!) odinstalujte z MapSource. Pak ji můžete bez následků vymazat.

je zde: f1-2016-20.zip (velikost: 3,06GB)

2016.20 - sestavena do navigace

Sestavená aktuální evropská mapa - odemčená, stačí jí pouze rozbalit a nahrát na kartu do složky Garmin.
je zde: f2016-20.zip  (velikost: 2,66GB)

PS: Karta musi byt ve formatu FAT32, format NTFS navigace neprecte.

UPOZORNĚNÍ: Pro stahování nepoužívejte straší verze Internet Exploreru, nezvládájí větší soubory než 2 GB! IE 11, Firefox, Opera, Seamonkey, Google Chrome tento problém nemají.

INFO: Jde o standardní verzi NT, která je kompatibilní ze všemi Garmin navigacemi. Jsou zpřesněny/přidány body zájmu a kategorizace silnic. Verze NT jsou vydávané 2x ročně.

Zde je přehled pokrytí této verze mapy.

2015-11-07 11:47:13

*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT