Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(93)Nezařaditelné

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Garmin

Zdarec lidi,mám zumo 220,poslední mapu v navigaci i PC pro mapsource,udělal jsem si trasu a dal odeslat do zařízení,trasu jsem pojmenoval,a přesto ji nemohu najít. Navi má pět pozic pro uložení tras,tak jsem jednu smázl,a zopakoval přenos,přesto ji nevidím.Dělám něco špatně?

2019-03-13 16:53:43

Ahoj, delas to spravne,takhle by to melo fungovat. divny.

2019-03-15 20:56:34

Poděkování..Andersovi...
Díky za mapy do Garmina City navigator Europe ve verzi NT a polopatické vysvětlení, jak na to. Jsem poněkud starší chlápek, kterému již moc zdraví neslouží, takže zůstávám pro jistotu na čtyřech kolech a mezi vás jsem se "přimíchal" jen proto, abych ti poděkoval. Používám stařešinu mezi navigacemi, Garmin 760, a jelikož jsem téměř "socka", který si nemůže dovolit kupovat aktualizace map do mé starožitnosti, jsem vděčný za to, co děláš. Znovu díky a snad budou i do budoucna nové aktualizace pro mapy ve verzi NT. Hurvin
2019-08-30 14:38:26

2020.20 - pro MapSource

Aktuální evropská mapa - odemčená pro MapSource, stačí jí pouze rozbalit na pevný disk do složky C:/Garmin a potom spustit install.bat (pozor, musíte jej spustit s právy Administrátora!).

Chcete-li mapu z počítače vymazat, nejdříve ji spuštěním uninstall.bat (pozor, musíte jej spustit s právy Administrátora!) odinstalujte z MapSource. Pak ji můžete bez následků smazat.

je zde: f1-2020-20.zip (velikost: 3,48 GB)

2020.10 - sestavena do navigace

Sestavená aktuální evropská mapa - odemčená, stačí jí pouze rozbalit a nahrát na kartu do složky Garmin.
je zde: f2020.20.zip  (velikost: 3,3 GB)

PS: Karta musí být ve formátu FAT32, formát NTFS či exFAT navigace nepřečte.

UPOZORNĚNÍ: Pro stahování nepoužívejte starší verze Internet Exploreru, nezvládájí větší soubory než 2 GB!

IE 11, Firefox, Opera, Seamonkey, Google Chrome tento problém nemají.

Soubory je možné stahovat najednou, není nutné čekat až se stáhne jeden.

INFO: Jde o standardní verzi NT, která je kompatibilní ze všemi Garmin navigacemi. Jsou zpřesněny/přidány body zájmu a kategorizace silnic. Verze NT jsou vydávané cca 2x ročně.

2020-01-20 14:31:49

Super! *Říká : Super*

Moc děkuju, už to mám nainstalované, tak už jen vyrazit!

2020-01-20 21:27:37

*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ