Zpět na seznam
(3) Yamaha FZS 600
(176)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Kmitani řidítek a problém se světlem




Kmitani řidítek a problém se světlem

Zdravím fazeráky.Mam FZS 600 rok 99 s novou maskou a světly.Mám dva problemy.

1.Včera mi přestali svítit potkávací světla.Sami během jízdy zhasli. Pokud přepnu na parkovací, tak sviti všechno predni,zadni,značka i budíky. Kdyz prepnu na tlumené (páčkou vpravo) tak vsechno zhasne.Přední světlo se dá zapnout  jen tlačítkem na levé straně. Ale to musím drzet,když chci aby svitilo.Pojistky jsem kontroloval a všechny ok.(pokud jsou jen ty pod sedadlem)

2.Když jedu pomalou jízdou třeba 30km/h a pustím řidítka (chtěl jsem zkusit jestli někam netáhne) tak se řidítka rozkmitají tak,ze do 5 vteřin bych se vyboural.Ve vyšších rychlostech jsem pochopitelně nezkoušel.Během jízdy pokud držím řidítka necítím nic.Žádné vibrace.

Řešil už někdo tyto problémy? Děkuji za rady.

2016-07-30 08:11:09


Tady to moc teda nehýří radami. Problém 1 vyřešen.Kdyby se něco podobného někomu stalo,tak to byl to špatný přepínač světel parkovačky/tlumené na pravé straně řídítek.Ještě prosím poraďte s problémem 2.

2016-07-30 20:52:12


Ahoj.Zdravím.Řešil jsem to.U mě to byla nepravidelně sjetá přední guma.A proto taky nevyvážená.A radami to tady nehýří.protože Tě zatím nikdo nezná.Tak jsou před cizejma skoupí na slovo.Tak to tady chodí.

2016-08-01 11:37:54


 Napalo mně to jako jedna z možností, jen jsem se chtel ujistit,že to není třeba něco horšího. Tak ono nikomu pro pár vět ruce neupadnou.Pochopím, že nekoho nebaví odpovídat na totéž, ale tohle téma jsem nenasel.Každopádně díky za odpověď.

2016-08-01 12:49:49


Kdyby někdo pátral, i problém 2 je vyřešen. Kmitání řídítek způsobovali nejspíš špatné ložiska v přením kole. Měnil jsem obě gumy a přitom i ty ložiska. Co s toho vyřešilo problém nevím, ale přikláněl bych se k ložiskům.

2017-12-11 23:10:18



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 3
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ