Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(58)Návraty ze srazů a vyjížděk

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Návrat z Karlova pod Pradědem




Návrat z Karlova pod Pradědem

Ahoj, jsem doma, cesta parádní, posledních pár km v mírném dešti.

Ladisovi díky za perfektní srázek, suprovou vyjížďku a všem za krasnou atmosféru.

Naschle příští rok.

Beda

2018-09-23 12:54:32


Už jsem také doma, déšť mě chytil az v Praze, ale ujel jsem mu Blankou ;-) 

V Praze uz jsem pospíchal a na mokré zebře jsem dobrzdil az lehce v křižovatce, Fazer jel jak sáňky. Apak jsemjete potkal úplně rozbitý Ford Mustang, který ještě vyvrátil lampu veřejného osvětlení. Ale nikdo nevypadal zraněný. Uff.

Díky Ladisovi za organizaci a svižnou vyjížďku. A díky vam všem za skvělou atmosféru! 

2018-09-23 13:07:21


Ahoj všeci, moje maličkost a Garpík spolu s Ladíkem a Petrem dojeli v pohodě domů ,jen mírný deštík u Plumlova nás po cestě zchladil *Usmívá se* a dojezd do Brna už v suchu.. Děkujeme za splašenou jízdu *Je veselý*a zorganizování srazu Ladisovi . Bylo to moc fajn být všichni pospolu...*Říká : Super*

2018-09-23 14:20:43


Dojela jsem v pohodě domů, bylo to moc fajn. Dík Ladisovi za organizaci a jestli domluví asfalt až nahoru, nebude to mít chybu *Je vysmátý*. Děkuji všem za společnost a na jaře na viděnou.

2018-09-23 14:22:15


Ahoj, jsme doma, díky za vydařené setkání.

Jen jsme zaparkovali do garáže, tak začalo péršet*Je vysmátý*

2018-09-23 15:54:58


Tak jsme dojeli také domů. Vše bez deště. Díky Ládisovi za perfekt organizaci a vyjížďku.

Budeme se těšit na další akci, kterou případně uspořádáš!

Tvoji věrní...

2018-09-23 16:04:37


Hlásíme dojezd v naprosté pohodě a suchou riflou. Jen posledních 15km lehce mžilo.

Bylo to parádní setkání, super poježděníčko a moc pěkný závěr sezóny.

Ladis má jedničku z hvězdičkou! *Říká : Super* DÍKY!!!

2018-09-23 17:21:21


My jsme také dorazily domů uý před 12h. Pěkná cesta zpět s Luďkem. Blankou a Honzou.

 

Ladisovi díky za organizaci a starost o tu naši bandu. Všem díky za pěkný víkend !!!

 

R&L   (Lenka už maká v práci na noční *Brečí* ....)

2018-09-23 17:32:59


Ahoj všichni. Také jsme v pořádku dorazily domů a už se těšíme na další setkání *Usmívá se*. Ladisi, děkujeme za vše, nemělo to chybu !!! *Říká : Super*.  Taky musíme poděkovat Karličce a Dušanovi za pohoštění a ještě jednou přejeme ať jim to klape na společné cestě životem*Usmívá se**Říká : Super*. Michal a Lenka

2018-09-23 18:59:40


Hej hou, cestu s Ladisem jsme přežili bez deště,  když jsem zaparkovala Vosu do garáže, tak se spustil luchec. Jinak to napíšu po našemu: Ladysu, tož fajně bylo jak cyp*Je vysmátý*.....Bzz ollé

2018-09-23 19:34:01



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 3
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ