Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(42)Návraty ze srazů a vyjížděk

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Návrat z Lučan nad Nisou

Návrat z Lučan nad Nisou

Ahoj, jsem doma a s paní Kolombovou všem děkujeme za perfektní atmosféru, kterou jste vytvořili pro tento víkend.

Beda a Ilonka

2018-08-12 11:37:40

Taky jsem už doma

Ahoj všichni,

taky jsem bezpečně dorazil domů po té, co jsem převážnou část cesty jel s Luďkem a Blankou.

Děkuji všem za ktásnou atmosféru a Bedovi za perfektní organizaci včetně krásné vyjiížďky jen mírně okořeněné deštíkem.

Tak zase někdy.

Mějte se fajn,

Honza H.

2018-08-12 12:06:13

Paráda srázek

Je 16 hodin,jsme na balkóně a dáváme si kávičku.Cesta byla klidná a bez semaforů při úpravách silnic.Béďo,díky tobě a Paní Kolombové za krásný víkend,co dodat,bezva parta,bezva personál a nezaměnitelný Pavel.Luďkovi ještě jednou velký dík za fotky.Už teď se na vás všechny těšíme Zbyněk a Olga.*Usmívá se**Je vysmátý*

2018-08-12 16:20:38

Ahoj, dorazili jsme v pořádku domů, Bylo super a moc jsme si to užili.*Říká : Super*

Skvělý víkend s bezva partou,

Ahoj Luděk a Blanka.

2018-08-12 16:45:07

Dorazili jsme také v pořádku. Díky Béďo...super víkend.

Dana a Radek

2018-08-12 16:54:39

Ahoj, dorazil jsem jiz take domu. Protoze bylo dnes tak pekne nakonec jsem jel pres Decin a pak mimo dalnice do Prahy. Bylo to skvele a cely vikend taky.

Diky Bedo

2018-08-12 17:02:40

Ahoj, také jsme v pořádku dorazili domů. V Lučanech jsme byli poprvé a moc se nám tam líbilo. Perfektní obsluha, perfektní jídlo, ale především super parta. Béďo moc děkujeme *Říká : Super*. Michal a Lenka

2018-08-12 20:34:00

Ahoj, Kyldíci hlásí dojezd v pořádku. Lučany byly opět super, moc jsme si to všichni užili.

Bédo a Ilonko, děkujeme za organizaci a všem za bezva společnost.

Martinové, Hanka a Naomi.

2018-08-12 20:46:04

*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT