Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(42)Návraty ze srazů a vyjížděk

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Návrat z Vranova

Návrat z Vranova

Hlásím, že jsme vcajku doma,díky Janě a Ládíkovi za prima víkend*Usmívá se*vyjížďka byla super *Říká : Super* D+K

2016-09-04 14:17:41

Dojeli jsme v pohodě domů, bylo to moc fajn. Díky Janě a Laďovi za organizaci a všem za příjemnou společnost *Říká : Super*

2016-09-04 15:02:11

I my jsme dojeli v pohodě

Hlásím, že i my - tedy já společně s Luďkem a Blankou jsme dojeli v pohodě. Cestou jsme si uvědomili, jaká hrůza jsou silnice ve Středočeském kraji ve srovnání s Jihomoravským a i krajem Vysočina.

Díky Janě a Laďovi za jejich pečlivou přípravu, čas a práci, kterou vynaložili s organizací srazu.

Dík patří i Matymu se Selfou, kteří usnadňovali průjez křižovatkami - i když jsme jim "na oplátku" ujeli, když měl Maty poruchu motocyklu. Patří jim za to omluva, ačkoli se to stalo neúmyslně.

HonzaH

2016-09-04 15:51:02

Dojeli jsme ok. Projeli jsme celou znojemskou oblast (175km). Viděli jsme skoro všechny vinařské tratě včetně výskytu zelené ještěrky (billboard u cesty)...

Jinak velké díky Janě a Laďovi za perfekt organizaci!!!*Říká : Super*

2016-09-04 16:02:06

Ahojte kamarádi motorkáři a řky,*Usmívá se* chci poděkovat Ludkovi za pomoc  s úpravou na stránkách, Matymu a Salfovi za bezpečnýn průjezd v křižovatkách, díky Všem za účast na srazu *Je veselý*i my jsme dojeli se zajíždkou domů v pořádku a příště dáme Výrovice s Tvořihrází..*Říká : Super* Matymu se omlouvám, ale už se stalo..*Cití se chytře*

2016-09-05 20:09:45

Ahoj. Také hlásím pohodový dojezd. Jani a Láďo děkuji.

2016-09-04 18:18:50

Se zastávku na obídek jsme také dorazili asi ve 14 h. domů. Díky za super víkend *Usmívá se*.

Mějte se Renda s Lenkou

2016-09-04 18:52:13

Ahoj, dojel jsem v pohodě, stihl oběd, moto GP, takže hezká tečka po krásném víkendu. Jano a Laďo, díky moc.

2016-09-04 19:49:38

Ahoj, díky za super víkend, bylo mi by Vámi dobře, mám nějakou inspiraci jak vylepšit fazera a už se těším na nějakou další podobnou akci. Domů jsem dorazil v pořádku - kromě kolon z končícího CIAFu bez komplikací. Ještě jednou díky. Pavel

P.s. nemohl by sem někdo kdo fotil dát společnou fotku z louckého kláštera ? Dik

2016-09-04 20:44:34

Hlásím i s Lombim a Luckou šťastný návrat do Prahy, s prvními kapkami deště. Díky Janě a Laďovi za organizaci, bylo to moc fajn. Škoda toho Rakouska, není to ale ničí vina.. já se tam určitě někdy podívám ( Luděk ví*Cití se chytře*) Trochu mě překvapilo, jak "milí, ochotní a podnikaví" lidé pracují ve službách v okolí Vranovské přehrady..Nu což, nás z klubu to akorát stmeluje! *Říká : Super*

2016-09-04 21:34:03

*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ