Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(58)Návraty ze srazů a vyjížděk

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Návrat ze srazu Hlavatice 2014




Návrat ze srazu Hlavatice 2014

Tak jsme doma. Bylo to svělé a vydařené. *Říká : Super* Díky Pepo a Zlatko!!!

Pokud se zde uskuteční i Silvestr, určitě rádi přijedeme.

Moc rádi jsme všechny viděli.

L&B

2014-06-01 12:23:34


Také hlásíme návrat.Už do mne padlo pivo,jen zasyčelo.Rádi jsme vás viděli,bylo to super jako vždy,když se toho ujme Pejrak se Zlatkou.Patří jim tedy velký dík...

2014-06-01 12:33:21


Slušně a poslušně hlásíme také bezpečný dojezd domů. Do mne už zapadlo pivko dvakrát i Zlatka si dala malé pivko a k tomu jsme si dali s Pájou bez Jáji dvě štamperličky. Takže :  UŽ V TOM ZASE LÍTÁME HAŤAPAŤA

 

Všechny jsme zase rádi viděli    *Usmívá se*

2014-06-01 14:16:39


My jsme uz take doma

Bylo moc pekne ze zase po dlouhe zime sejit!

Diky vsem Pejrakovcum za organizaci ;-)

A & E & A

PS: doufam, ze priste uz nebudu muset prijet plechovkou *Je srandista*

 

 

2014-06-01 14:30:20


Super víkend,díky Zlatce a Pejrakovi. PS. Hlaste se na Lučany ať mám přehled. Díky. Beda

2014-06-01 17:29:18


Taky jsem v pořádku doma, bylo to moc fajn, díky Zlatko a Pejraku *Říká : Super*

A ještě jednou moc velký dík klukům, kteří mi oživili Hornetka a starali se o mě jak o vlastní..   DÍKY MOC  !!!!!

2014-06-01 17:34:27


Zlatko, Pepo - super trefa

Skvělý víkend s bezva lidmi.

Já dnes musel zkousnout hořkou pilulku-Ája s Fabií byla doma dřív než já :-(

 

2014-06-01 19:03:21


Odhlášený uživatel
Ahojky

Taky jsme dorazili. Byl to moc fajn víkend. Díky Pepo a Zlatko. Pokud bude za rok opět sraz u manželů "Byzoňových", tak si už teď rezervujeme účast. Mějte se a smějte se*Je vysmátý*   

Irča a Luboš

2014-06-03 18:19:03


Zdravíme, *Usmívá se*už doma v pohodě a ještě jsednou díky Pejrakovi a Zlatce za vydařený sraz. *Usmívá se*Škoda že ten čas tak letí... Jana a Lada.

2014-06-01 19:33:23


Super akce

Velký dík pořadatelům. Byl to nádherný víkend se skvělými lidmi. Velice chválim sobotní trasu i objednané počasí. Obojí bylo naprosto luxusní :-) Mj. jsem rád, že jsem mohl alespoň malinko poznat mj. i Moravské kamarády (Radku, "T. Hanáka" a další). Byla s nima velká legrace...

Také tímto zdravím Vaška a Béďu - výborný kluci. Budu se těšit na další setkání.

2014-06-01 19:38:15



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 4
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ