Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: rachtani retez, prevodovky?????




Odhlášený uživatel
rachtani retez, prevodovky?????

Ahoj, všechny zdravím, předem přeji mnoho krásných a šťastných kilometrů do nové sezóny. Chtěl bych vás požádat o pomoc a vaše názory. Mám Yamahu FZ6 Fazer r.v. 2004 najeto 13 880 km (má první motorka). Koupil jsem ji minulý rok v září od kamaráda, který ji kupoval jako novou (o té motorce vím opravdu vše), ale něco mi vrtá stále hlavou, když ji postavím na centrální stojánek, nastartuji, zařádím nejvyšší rychlostní stupeň a rozjedu ji… přijde mi že, sekundární řetěz u převodovky je hrozně hlučný a rachtavý. Kluci říkají, že je to normální, kamarád má staršího Fazera a tomu to taky dělá něco podobného (řetěz je čistý, namazaný a správně napnutý a při jízdě se motorka chová normálně v každé rychlosti i při řazení), možná řeším úplnou blbost, ale přeci jen by mi zajímal váš názor a zkušenosti. Předem všem děkuji za názory.

2012-03-20 00:00:00


Je to normální,nelam si s tím hlavu,dělá to každá motorka.Na stojánku to není pod zátěží.Ten hluk nedělá jen řetěz,ale i převodovka.Za jízdy,když je řetěz a převodovka v záběru to slyšet není.

2012-03-21 00:00:00


Tak,tak.

2012-03-22 00:00:00


Odhlášený uživatel

Čau, tak jsem měl příležitost si o tom promluvit s jedním motomechanikem a výsledek ten samý co jsem se dozvěděl od vás. Tak všem moc děkuju.

2012-03-26 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 5
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ