Svahová 2011
Pozvánka na sraz Fazer clubu.

 

..které se uskuteční ve dnech 24. – 26.6. 2011 opět v horském hotelu Svahová. Ubytování je přímo v horkém hotelu Svahová, který nabízí ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích celkovou kapacitu 44 míst. K dispozici je útulná hospůdka a menší sál, kde počítáme s vlastní hudbou. Za dobrého počasí bychom využili venkovního krbu.
Příjemná paní majitelka přislíbila opět parking našich strojů ve velké garáži, jinak samozřejmě je běžně k dispozici i parkoviště u hotelu. Příjezd účastníků se očekává v pátek odpoledne.
Vyjížďka bude plánována na sobotu, instrukce o ní se dozvíte v pátek na místě. Pro ty co na srazíku nebyli loni, popíšu lehce cestu. Trasu do Jirkova si každý nastuduje sám. Takže popíšu pouze trasu z Jirkova na místo. Po příjezdu do Jirkova se pokračuje směrem na obec Boleboř, po jejím projetí se dáte na rozcestí vpravo, kde pokračuje silnice vzhůru lesem až přijedete k odbočce po pravé straně k hotelu Svahová.

Obec Svahová leží blízko hranic s Německem v nadmořské výšce 795 m. Na nejbližší přechod Mníšek je to asi 17 km. Vzdálenost z Jirkova je cca 10 km.  Ubytování je domluveno opět za 200,- Kč na osobu a noc. Pro zájemce, kteří si chtějí předplatit i snídani 230,- Kč na osobu a noc. To doporučujeme, protože jinak je snídaně zvlášť za 50,- Kč a pokud si jí objednáme hromadně v ceně ubytování, nechají nám to za 30,- Kč za osobu a den. Sobotní večeři bychom řešili u venkovního grilu (maso objednám, o úhradu se podělíme až podle počtu lidí na místě). Sobotní oběd zvládneme tradičně na vyjížďce. Ceny jídel jsou na Svahové velmi rozumné, takže kdo bude mít chuť dát si něco mimo zajištěných jídel, objedná si sám. Pivko mají těch nejlepších světových značek Budvar 10° sudový, Gambrinus 10° sudový, Budvar 12° sudový, Budějovický Pardál 10° sudový, Plzeňský Prazdroj 12° lahev, a Budvar nealkoholické pivo lahev.

Kdo máte zájem zúčastnit se této akce, zašlete prosím zálohu ve výši ceny ubytování 400,- Kč na osobu a víkend (bez snídaně) nebo 460,- Kč na osobu a víkend (včetně snídaně) na účet ČÚ – 7693870237/0100
Nahlaste se a peníze zašlete prosím nejpozději do 30.5.2011 !! Prosíme o uvedení jména do zprávy pro příjemce, abychom poznali kdo platil. Budeme se těšit na Vaši účast!

Kylda a Hanka

Případné další informace na telefonu 724 258 996 (nejlépe volat večer po 18 hodině).
 e-mail.: MKylda@seznam.cz, Skype: MKylda informace o místě konání najdete na webu:
www.horskyhotelsvahova.yc.cz

Fórum k tomuto srazu ZDE.

 Autor: Luděk (admin) | Datum: 22.03.2011 | Čtenářů: 611 | Reakcí: 4 | Hodnocení : 0

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
- Milda
škoda, zrovna jedeme se šošinem na dovolenou

- pitrysek3
A já koukám,že mám dokonce asi volno,tak by jsme konečně viděli Svahovou???

- Luděk (admin)
Škoda, že budeme zrovna na dovolené, snad příště.

:-o - Kyčlík
jejda, to je jeden ze srázků, které jsme ještě nezvládli navštívit :-( chjooooo

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Stránky členů a přátel Fazer clubu od Luděk (admin)
Článek admina ohledně provozu stránek a jejich financování.
Pozvánka na Sraz členů a přátel Fazer clubu - Mýto 11.-13.6.2021 od Zbyněk
Ahoj přátelé a kamarádi jedné stopy. Zvu Vás na setkání členů a přátel Fazer clubu, které se koná ve dnech 11.-13.6. 2021 v rekreačním a školícím středisku „Svatý Štěpán“ u Mýta nedaleko Rokycan.
will be back soon (maybe) od biker007
Pozdrav z motorkářského depozitu
Poslední sraz roku 2020 - Malá Morávka od Luděk (admin)
Ohlédnutí za posledním letošním setkáním členů a přátel Fazer clubu v Jeseníkách.
Lučanský sraz 2020 od Luděk (admin)
Letošní sraz v Jizerských horách na chatě Agátha v Lučanech nad Nisou je za námi.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ