Členství a registrace.
Členem Fazer clubu se může stát každý majitel, nebo příznivec strojů Yamaha Fazer. Není podmínkou Fazera vlastnit. Můžete jezdit na úplně jiném stroji a přesto být naším členem. Náš club je otevřený i pro ty, které tyto stroje třeba jen nějakým způsobem oslovily, nebo se o ně pouze zajímají.Pro získání členství stačí pravdivě vyplnit registrační formulář s povinnými údaji a zaregistrovat se na těchto stránkách. Vyplnění těchto údajů požaduji z důvodu odstranění anonymity jednotlivců.
Žádná rodná čísla, čísla dokladů, ani přesnou adresu nevyžadujeme.

Registrace, které budou nevyplněné, nebo budou obsahovat nepravdivé údaje, budou smazány!
Veškeré vložené údaje jsou přístupné pouze registrovaným členům clubu Jen po přihlášení.
Každý člen, který se na našich stránkách registruje a poskytuje své údaje,  souhlasí s tím, že budou přístupné ostatním registrovaným členům. Na oplátku mu jsou přístupné údaje ostatních.
Jediné, k čemu členství v clubu zavazuje, je slušnost. Může se do zdát jako maličkost, ale opak je pravdou! Za dobu, po kterou existujeme se tato skutečnost stala jednou z nejvíce ceněných věcí v našem clubu. Vysoká úroveň slušnosti na našem fóru, při našich srazech a společných setkáních se již stala samozřejmostí. Proto zvaž, zda chceš akceptovat tento náš požadavek. Jak už jsem se zmínil, tak jsme otevřená společnost a našich členských srazů mohou zúčastňovat i přátelé našich členů. Ovšem za splnění dané podmínky!Když během členství vyměníš svůj stroj za jiný, nic se neděje. Nemusíš opouštět club, ani své přátele, pouze si opravíš fotku stroje ve svém profilu v galerii a zůstáváš dál platným členem.

Galerie členů.
Jako člen clubu máš možnost mimo svých údajů které jsi vyplnil při registraci, doplnit si svůj profil i svou fotkou. Tu si nahraješ nahoru vedle avataru.
Nelepší formát tvé fotky je čtverecvý a idální je upravit ho na rozměr 300x300px. 
Nahraná fotka se sice sama upraví i z jiného formátu, ale může pak být rozmazaná! Tato fotka se potom náhodným výběrem bude zobrazovat na stránkách v okně po levé straně.
TOTO MÍSTO SLOUŽÍ POUZE PRO FOTO ČLENA CLUBU, NIKOLIV MOTORKY!!!
Fotky svého stroje s popisky výbavy, doplňků adt. si můžeš nahrát do spodní části stránky.
Pro fotografie motorky je ideální rozměr 1024x768px.
I zde je možné vložit větší, ale při pomalejším připojení potom trvá dlouho jejich rozbalování a to hodně lidí od prohlížení odradí!

 

GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ