Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ1
(30)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: barva FZ1 2006




barva FZ1 2006

Ahoj všem,

nemohl by někdo poradit kde sehnat barvu na FZ1 r.v. 2006 je to modrá inkoustovka a nejde to nahradit klasickou metalízou.

Potřeboval bych doladit nádž po pádu na bok a nevím jak to sladit s ostaními díly.

Jestli někdo ví tak se prosím ozvěte.  Moc dík.

Jára

2010-04-23 00:00:00


chtělo by to sehnat kód barvy a pak stačí zajít do náky prodejny laků a oni ti to podle toho namíchaj, popř. třeba ještě doladíte stáří laku aby ti to pasolvalo uplně přesně
2010-04-26 00:00:00


Kód barvy by se měl dát zjistit z VIN kódu nebo přímo v Yamaze
2011-01-06 00:00:00


Metalická barva na motorce
Járo, u metalických barev motocyklů se to má tak. Originální nástřik je naprosto jiná technologie, než je třeba u autolaků. Pro docílení tzv.hloubky laku, má mnohem více vrstev. Podkladová je stříbrná, pak je několik nástřiků barvící tuží a několik vtrstev krycího laku. Tudíž namíchat to do spraye je nemožné! Pokud zjistíš číslo laku od výrobce, získáš tím pouze jeho interní označení a když nemáš přesnou recepturu je jinému lakýrníkovi naprosto k ničemu.
Takže máš dvě možnosti. Buď se s opravou obrátit na autorizovaný servis, nebo stříknout celou nádrž a doladit co nepřibližnější odstín barvy. Naprosto identické to sice nebude, ale pokud je mezi díly vzdálenost, nebo třeba kus plastu, na první pohled to nebude vidět. Horší je lakovat díly na sebe navazující. 
(To jsou mé zkušenosti s nalakováním kufrů do metalické barvy stejné jako mám na motorce.) 
Pozn. Kódy barev výrobce slouží pro objednání originálních lakovaných dílů.
2011-01-07 00:00:00


Lakoval jsem podmotorovy klin na modrou FZ1 2006 a pomohl mi banditak Osiris, majitel lakovaciho kramku

http://www.komplex3m.cz

Barvu namichal, poslal, sedi to presne. Doporucuji

(tahle modrá se strika na cerny zaklad)

 

2011-03-05 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 9
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ