Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Centrální tlumič




Centrální tlumič
Ahoj všichni,
je tu měkdo kdo by mi dokázal poradit?
Mám FZ6 N 2007, nejsem žádnej drobeček ani manželka ne, ale zas to není taková hrůza, do maximalní nosnosti se vlezem.

Jde o to že při jízdě ve dvou dře zadní kolo o podsedlový plast a centrální tlumič je na max.
 Pri štelování centrálního tlumiče mi to přeskočilo ze 7 na 1, a to se podle manuálu v žádném případě nesmí stát, myslíte si že jsem něco poku*vil? Popřípadě jde to spravit?

Díky za rady
2010-07-08 00:00:00


Bych se divil, že by se tomu něco stalo vždyť je to jen předpětí pružiny. Pokud ti nestačí max. předpětí, tak existují firmy, který ti udělají tužší pružinu. Dost lidí to takhle řeší u litra, akorát nevím, jaký to firmy jsou, víc ti poradí ostatní. Kdysi se to řešilo na starých stránkách, ale bohužel ty už nejsou.
2010-07-09 00:00:00


A nebude to tím že je špatný? My máme dohromady oba  s oblečením kolem 180 kg a to tam k tomu naložím 3 kufry na dovolenou a problém nemám..........
2010-07-12 00:00:00


My taky nejsme drobečci a máme s oblečením cca 185kg a na tlumiči máme ještě dvě polohy k dobru a bez problému. A je to stará šestka rok 99.
2010-07-12 00:00:00


RE:
Racek napsal/a : My taky nejsme drobečci a máme s oblečením cca 185kg a na tlumiči máme ještě dvě polohy k dobru a bez problému. A je to stará šestka rok 99.
Je to samozřejmě možné taky mě to napadlo, ale nezdá se mi že 2 roky starej a najeto 7 000 km a bylo by po něm, no uvidím co stím zkusím sehnat jinej a přehodit to.
Díky všem za rady.
2010-07-13 00:00:00


Jestli se v tom tlumiči spíš už někdo odborně nevrtal ...teda pokud si to nekupoval jako funglovku.
2010-07-13 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 7
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ