Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(60)Návraty ze srazů a vyjížděk

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Domů z Hojsovky




Domů z Hojsovky

Tak jsem dorazil asi v půl třetí.Chatka vyřízená a zaplacená. Byl to zase pěkně strávený veekend v super partě!!!

 

P.S.Kdo bude hledat modré sluneční brýle tak je má u mne.

2011-10-09 00:00:00


Ahojky, taky hlásím dojezd  s Vladímírkem v pohodě i s Vosenkou až do Brna. Díky Pejraku za srázek  a budeme se těšit na jaro.

 

2011-10-09 00:00:00


Ahoj, Kyldovi hlásí dojezd v pořádku. Bylo moc fajn s vámi opět strávit víkend a taky jsem s vámi rád oslavil své narozky. Byli jste všichni úžasný !!!!!!!!!!!!!!!!

Pejraku, díky tobě jsme poznali zase další krásný místo na světě. Šumava je drsná, ale krásná.

Kylda a Kyldinka.  

Úžasný

2011-10-09 00:00:00


Ahoj, Agátě také hlásí návrat! Pejraku, díky moc za organizaci skvělého srazu a sobotní adrenalinový zážitek, všem ostatním za bezvadnou atmosféru a mechanikům od Forda (Mattymu, Salfovi, a jejich supervizorovi Kubulkovi) za přezutí. Už teď se mi po Vás všech stýská. Myslím, že Šumavu můžeme zařadit do pravidelného repertoáru! 

 Úžasný

2011-10-09 00:00:00


Ollé, dojela jsem domů vpořádku po 18.hodině. Cesta do Brna byla super, neb jsem jela s Machoskou a Bořkem, ale od Brna mi bylo docela smutno. Alf si krom nových zážitků dovezl i klíště, tak se raději koukněte, jesli nemáte taky. A k celé akci co dodat?? Že mi těch 500 kilásků stálo za to, abych Vás něktré opět viděla!Úžasný Nádherná příroda kolem!! První sníh, oslava narozenin Kyldy a super chalupa s hisrtorií, kdo nedojel, přišel o hodně, kdo tam byl, má hezké zážitky a vzpomínky. Pejraku super nápad, za který moc díkÚžasný.. bzz

2011-10-09 00:00:00



Ahoj, mé fotečky z našeho setkání zde:

http://mkylda.rajce.idnes.cz/Sumava-Hojsova_Straz_2011/

2011-10-10 00:00:00


Smíšek taky hlásí bezpečný příjezd domů. Bylo to moc moc super! Takové jiné, komorní, sem ráda že sme si mohli víc pokecat. A Agátce za psychickou podporu, když už sem v té chumelenici ztrácela dech... no bylo to náročný ale dali jsme to. A za rok zase a už se moc těším a doufám, že sme nahlodali i více lidiček, kteří rádi odloží své miláčky a potrénují fyzičku jinak. Pejraku zlatíčko, moc děkuju za super víkend! Strašně se Ti to povedlo! :o* A Hakime a Vosence za gulášek..prostě všem za účast! A ty zákusky,dortík...:o) Skvělé! :oD

2011-10-10 00:00:00


Také se připojuji s velkým poděkováním Pejrakovi a vůbec všem zúčastněným, kteří se postarali o to, že to byl pro mě jeden z nejkrásnějších víkendů tohoto roku! Úžasný

2011-10-10 00:00:00


Tady také máte pár fotek od Martiny-Agátě nejen z vyjíždky a mého utrpení když jsem si to vymyslel, ale i z obou večerů.

2011-10-11 00:00:00


Taky děkuji Pejrakovi za super připravený víkend a hustou vyjížďku Úžasný doufám že nikdo neomarodil bylo to mooc fajn a doufám že to je do budoucna další možnost srazu Úžasný Samozřejmě velé dík Hance a Vosence za chutný gulášek a mlsání v podobě dortíčků a košíčků :-) a taky ostatním zůčastněným za pěknou zábavu,bylo mi s váma fajn díkes

2011-10-12 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 6
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ