Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Držáky bočních textilních brašen




Držáky bočních textilních brašen
Ahoj,

v lednu jsem si udělal radost a koupil Fazer FZ6 a teď  řeším jak udělat podpěry bočních brašen. Givi dělá držák bočních kufrů (kde se musi dokoupit ještě montážní KIT). Jen se mi zdá, že je to moc mohutný a musí se hýbat s blinkrama (moc se mi to vzhledově nelíbí).. Neudělal ste si někdo nějakou šikovnější věcičku?? Moc děkuju za každou radu či obrázek.

Zdraví Kuba 
2010-03-16 00:00:00


ahoj
Mám uděláno samo domo k držáku Givi, moc jednoduché jen musíš mít ohýbačku na drát. Jsou nandané za dvě vteřiny jeden. Už s námi objeli celou republiku bez jakéhokoliv problému.Můžes se přijet podívat, nemáš to daleko.
  
2010-03-17 00:00:00


Odhlášený uživatel
jekly a nerezová kulatina
Momantálně jsou na komaxitu. Do dvou týdnů namontuji nafotím a pošlu.
2010-03-17 00:00:00


To Pejrak: nešlo by sem hodit nějaké foto, taky si chci něco podobného připravit na origo držák Givi. Díky
2010-03-22 00:00:00


Tak
tady máte foto pro představu.vymýšlení a tvarování je moje práce.pak mě to kamarád svařil(saxofon-oni ví) , načernil a já už si na to jen nahřál smšťovačku aby mě to neodřelo Givi držák.Jde ještě pro něčí pocit bezpečí, po zaháknutí na moto zajistit O-kroužkem nebo nějakou gumyčkou. Já to nepoužívám , páč to drží tašky a pokud tam nejsou tak je vyháknu a není třeba je jistit.






2010-03-29 00:00:00


Hoši nevím proč tam děláte takový bifikundace. Podle mne ty brašny stačí jen tak rozepřít kvůli kolu. Pod sedlem drží na suchý zip.

 

2010-03-30 00:00:00


Radku, co to je za slovo "bifikundace"? :-)))
2010-03-30 00:00:00


RE:
Radek napsal/a :

Hoši nevím proč tam děláte takový bifikundace. Podle mne ty brašny stačí jen tak rozepřít kvůli kolu. Pod sedlem drží na suchý zip.

 

Myslím, že není úplně ideální, když ti narvané kufry sedí na plastech a dřou a dřou a dřou... Na FZS musí být navíc brašna na straně s výfukem prázdnější, aby na něm neseděla :(
2010-03-30 00:00:00


To se tady nedá překládat-staromoravské názvosloví. Svoji rozpěrku mám čtvrtým rokem, najezdil jsem s ní tisíce kilometrů a nic nedře a nedře. Tady jsme v sekci Fz6 a ta má výfuky pod sedlem. Chtěl jsem připojit i foto, ale nějak mi to nefunguje, tak až se někde potkáme.

 

2010-03-31 00:00:00


Je mi jasné, že máš výfuky pod sedlem, to byl jenom dovětek ;-) Nicméně plasty máš taky :-) Ta rozpěrka by mě zajímala, zkusil jsi to foto vložit přes Firefox..?
2010-03-31 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 7
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ