Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: FZ6 Fazer chípá




Odhlášený uživatel
FZ6 Fazer chípá

Zdravím parťáci, tak jsem se vrátil včera z výletu a při poslední etapě (50 km v kuse), Jsem najížděl k nám na příjezdovou cestu: vymáčknu spojku pustím plyn chci zařadit 1 a fazer chcípnul, znova nastartuji dojedu k vratům zas vymáčknu spojku pustím plyn a zase chcípnul. Tak jsem ji nastartoval to běžela jakoby na 3 válce. Dojedu na dvůr zase chcípla, tak jsem ji nechal ani ne 3 minuty v klidu přijdu nastartuji a motorka zase běží jako by se vůbec nic nestalo zase vše OK. Minulý rok mi to udělalo jen jednou a taky po delší jízdě. Jinak motorka jede nádherně úplně bez problémů jen tohle to dělá. Letos se mi to stalo poprvé a to už mam najeto 600 km. Četl jsem že někdy dávno byla svolávací akce na nějaký Senzor TPS, nevíte někdo kde ten senzor je jaký má číslo nebo tak, a neporadíte mi prosím kam zavolat nebo napsat aby mi řekli jestli má motorka už tam byla. Mám FZ6 Fazer r.v. 2004 při najetých 800 km přivezeno do ČR kamarádem ten tenhle problém neřešil, v bez mála 12tis jsem ji koupil a mě ten problém docela vadí. Nemáte někdo takový problém taky poraďte prosím. Předem všem děkuji za pomoc.

2012-03-26 00:00:00



S největší pravděpodobností je to TPS,zvláště když je to ročník 2004.Zkus napsat na zastoupení Yamahy ČR,na jejich stránkách najdeš mailovou adresu,jestli ta akce na výměnu TPS ještě platí.Já to přes ně kdysi řešil a bylo vše zdarma,ale už je to pár let zpátky.Když jim napíšeš VIN,tak ti sdělí,jestli už tam výměna proběhla,ale z toho co píšeš nejspíš ne.

2012-03-26 00:00:00


Kde bydlíš?Minulý rok na podzim jsme tuto závadu řesili s Yamahou servisem v Hustopečích.Vyřízeno pozitivně.

2012-03-27 00:00:00


Odhlášený uživatel

Bydlim kousek od Klatov plzeňsky kraj to by se mi ta výměna prodražila. psal jsem do yamahy v pisku a tam mi řekli že akce už neplatí že teď už to jde za svý a tem senzor stojí 3994,- Kč

2012-03-27 00:00:00


Já bych to zkusil u ofiko dovozce pro ČR. A pokud i u nich by to nešlo, tak pro EU.Emil nic nestojí a pár slov angličtiny kdyžtak snad někdo vypomůže. Tihle lokální dealeři se dost často cukají !


2012-03-27 00:00:00


Odhlášený uživatel

Čau tak jsem našel jeden servis, kde jsou ochotný senzor vyměnit. Sice mi trochu naznačili, že z toho nemají vůbec nic (většina servisů se z toho snaží vykroutit). A tak mi nabídli nechat si u nich něco udělat, (jinak řečeno nechat jim trochu vydělat), ale to nevadí, pokud to klapne. No dám ještě vědět.

2012-03-27 00:00:00



Já měl to samé,taky se jim do toho moc nechtělo.Nechal jsem s tím vyměnit svíčky,když už to mělo být rozebraný a bylo po problému.Konkrétně Yamaha Tachov.

2012-03-30 00:00:00



Mám fz6s rv 2004 a rekl bych, že mě to dělá to samý. Je to možný?

2012-04-15 00:00:00


RE:
spatas napsal/a :


Mám fz6s rv 2004 a rekl bych, že mě to dělá to samý. Je to možný?

Je to možný,dělali to všechny ročník 04 a 05.
2012-04-15 00:00:00



Ta svolávačka je stále aktuální?

2012-04-15 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 6
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ