Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Hučení..ale nevim co a nevim odkud..?




Hučení..ale nevim co a nevim odkud..?
Ahoj..měnil sem na fazeru řetězovku,olej,filtr,vzduchovej filtr..Po tomhle všem normálně jezdim,ale odněkud jde takový hučení který se začne měnit až v takový pískaní (né doslova..) ..ale to až tak ve 100km/h.Když sem měřil napnutí řetězu,tak když sem na motorce seděl tak mám průvěs tak 2-3 cm.Takže v pohodě.Namazáno mám taky.Dneska sem pořádně očistil,namazal a i přesto to pořád hučí..Dělá to jenom když je jakoby otevřenej plyn,nebo třeba když vymáčknu spojku..Jakmile začnu brzdit motorem tak to ustane..ale pootočim plynem a slyšim to zas.Né že by to bylo nějak horzivý.Motorka jede pořád stejně,ale je to docela nepříjemný.Nesetkal ste se s tim někdo? Nebo s něčím podobným? :)
2011-07-10 00:00:00


Mám krapet naváto po vínečku ze sklípku(jinak bych si to vůbec nedovolil) tady ti určo někdo poradí,nedávno nám po vyjížďce a Pitrýskově narážce že za celou dobu nezařadil víc jak trojku bylo řečeno proč si kupuje mašinu jen s třema kvaltama. Prostě pořiď si Hondu a máš po hučení a pískání a neva že má jen tři rychlosti A teď domě kluci ale v Lužanech kámoší jo? když já si nemohl pomoct, ten nadpis k tomu přímo vyzíval.
2011-07-11 00:00:00


Nevím jak FZ6, ale FZS600 má origo na pastorku takový gumový silentblok, který má právě při náběhu řetězu na pastorek utlumovat to hučení. Pastorky např. JT apod. které koupíš tuto gumu nemají, ale časem si to sedne a to hučení je pak skoro neznatelné - toť můj poznatek.
2011-07-11 00:00:00


Zbyněk:::  Nejspíš tě v Lužanech poleju pivem,pokud se tam tedy podívám (snad ano).Problém ale není v počtu  rychlostí,Honda jich má dost.Zakopanej pes je v tom,že jí ty 3 na Yamahu holt stačí,víc jich ani nepotřebuje. Ha ha.    No a to se od nás tedy dozvěděl odpovědi na svůj dotaz co???Tak sorry Woko,Zdenek snad poradil dobře :-).                    

2011-07-11 00:00:00


V pohodě kluci..naštěstí mám dost rozumu na to abych si Hujdu nekoupil.. :-)

Zdenek:jo jo..to sem slysel a asi je to pravda..Nicmene stara retezovka ten silentblok taky neměla a nic nehučelo..Ted jde o to jestli to bylo tim že už to bylo "zajetý" nebo ne.. Neni to jako nějak extrémně hrozný ale přijemny to taky uplně neni..Budu doufat že si to sedne bude to dobrý..Motorka jede dobře a nejeví žadný známky toho že by něco mělo bejt špatně..Jen to hučí..
2011-07-11 00:00:00


Nevím, nevím, jestli tohle má tři rychlosti.... :-)


2011-07-12 00:00:00


Vy srandysti,Zdendo to chceš říct že máme sekačky? I kyž tahle by se teda zrovna šikla.
Pitrysku,mám taky Hondu, takže nepolejvat ale můžeš ho nalejt do mě tomu se bránit nebudu,jen jsem si tak krapet
rýpl do Pepči :-)
2011-07-12 00:00:00


Zbyněk: No to bych si nedovolil.... Já jen, že jste mluvili něco o Hondách, jsem nevěděl, že se bavíte o  motorkách :-D  :-D :-D
2011-07-13 00:00:00


No, Zdenku Yamaha taky moc rychlostí nemá! :-D


 

2011-07-13 00:00:00


To je fakt, ale ten zvuk! :-D




2011-07-13 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 8
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ