Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(85)Pozor blíží se nová akce!

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Kožlany 2012




Kožlany 2012

            

     Ahoj všem kamarádům z jedné stopy.  

     

Tak máme další rok a my bychom Vás opět chtěli pozvat na již 5té setkání členů a přátel Fazer clubu CZ do Kožlan.

  

Stejně jako předchozí ročníky se sejdeme v rodinném prostředí kempu „Ve Mlejně“ ve dnech 18-20.5.2012.

 

Již počtvrté nám letos bude hrát k tanci a poslechu Pavel Vildman na saxofon a Honza na varhany.

                

  Cena je: 600Kč na osobu za 2 noci + 2x polopenze .

 

Kdo bude chtít přijet,  pošlete prosím na můj níže uvedený účet zálohu 600kč. Nejpozději do 30.4.2012. !!!    Tato záloha je na dvě noci s 2x polopenzí pro jednu osobu.  Prosím napište také přesně kdo peníze posílá, to pro správnou evidenci platících. Je to i z dalších důvodů, jako je upřesnění požadavků na noční úložný (ne)pořádek atd.

             Zaplacená záloha bude braná jako přihláška a tím i rezervace místa na spaní .

 

 Číslo účtu - 3403538001/5500    Je třeba, abych z převodu poznal, kdo peníze posílá!

  

Příjezd je možný po silnici „27“ od Plzně nebo od Žatce přes Kralovice, kde je odbočka u autosalonu na Rakovník  na silnici „229“ a po asi 5 km jsou Kožlany. Za Kožlanami, asi 650 metrů v prudké levé je sjezd do kempu  „Ve Mlejně “. Další možnost je od Rakovníka.Míst je k dispozici 72, takže se nebojte o postel, ale kdo se přihlásí dříve bude mít místo v hlavní budově. Později přihlášení budou mít chatky s topením.

 

 V případě vyčerpání !!! ubytovací kapacity bude možné si postavit stan . V tomto případě sdělí cenu paní vedoucí při příjezdu.

 

Každý se zúčastňuje na vlastní riziko a zodpovídá sám za sebe!

 

P.S.    Jedna malá technická.

                      S případnými dotazy ohledně ubytování se obracejte  pouze na mne e-mailem !!! Po domluvě s paní vedoucí je organizace ubytování plně na mě, aby nevznikala nedorozumění. Vím, že většina si je vědoma, že jsme v kempu,  kde jsou vícemístné pokoje a ne v 4**** hotelu , takže nejde vyhovět každému dle jeho představ co se týká soukromí !

 

E-mail   krnoul.josef@volny.cz    (pro případné dotazy!)

                                                                                                 

                                                                                                                                Děkujeme a těšíme se  Pejrak a Zlatíčko

2012-02-01 00:00:00


Jo jo,my jedeme a už se těšíme.Možná  bude i napuštěnej bazén Úžasný.

2012-02-01 00:00:00


Skvěle, píšu si do speciálního motokalendáře a těším se. Úžasný

2012-02-02 00:00:00


Je to dálka jako prase, ale zkusím to ještě letos při svém stáří zvládnout. Se mnou určitě pojedou i ti "JIHOMORAVŠTÍ RARAŠI"

2012-02-02 00:00:00


Co můžeš udělat hned............. Tak penízky jsou poslané, teď už jen to jaro!

Bože, jak mě se po vás všech stejská Úžasný

2012-02-03 00:00:00


Huráááá já se tááák těším:-)

2012-02-07 00:00:00


Takýýý se těším.

2012-02-08 00:00:00


RE:
Renda napsal/a :

Takýýý se těším.

Rendo z toho tvého Bavoráčka se asi poslintám,až ho uvidím naživo

2012-02-08 00:00:00



Smíšek jede na sto pro!!! Už se nemůžu dočkat - smutním po Vás! A pane učiteli věcná : Bude se zase natáčet? ÚžasnýAbych stihla před tím ještě kosmetiku, kadeřníka a nehtyÚžasný

2012-02-20 00:00:00


Letos se Smíšku natáčet nebude , to už bych ohlásil.A také by to ztratilo efekt natáčet každý rok, si myslím. 

2012-02-20 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ