Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(60)Návraty ze srazů a vyjížděk

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Návrat z ze srazu v Kožlanech 22.5.2011




Návrat z ze srazu v Kožlanech 22.5.2011
Tak jsme v pořádku dorazili domů!
Pejrak opět nezklamal a sraz proběhl na jedničku! Dokonce i objednané počasí vyšlo!
Jen ten společně strávený čas, běžel zase nějak rychle! :-))
Rádi jsme zas všechny viděli!
Pepo a Zlatko, díky moc za všechno, bylo to fajn!
Luděk a Blanka.
2011-05-22 00:00:00


Ahoj,
my se taky připojujeme s díky Pepovi a Zlatce za to, jak se o všechno postarali, a Vám všem ostaním za úžasně strávený čas. Rádi jsme Vás všechny viděli a poznali! Mějte se všichni krásně a určitě brzy na viděnou.
Rodina Agátova (Luboš, Ája a Martina)
2011-05-22 00:00:00


Já už jsem taky doma a v pořádku,bylo to bezva jako vždy,zdravím všechny a brzy nashle Zbyněk.
2011-05-22 00:00:00


Ahoj
kamarádi a přátelé.I my už jsme nějakou chvilku doma a už jsem byl i na vyprošťováku. Bylo nám s Vámi moc pěkně, a děkuju ještě jednou za super sraz, protože je to Vaše zásluha, že bylo tak dobře.
2011-05-22 00:00:00


Tak Smíšek taky dorazila v pořádku v doprovodu jádra. Bylo mi s Vámi moc moc krásně - ostatně jako vždy! Su ráda, že sem poznala další členy a už teď se na Vás všechny strašně moc těším na Morávku! Škoda, že to některým nevyjde;o(
Pejráčku, Zlatíčko, krásně ste to zorganizovali! A příště už prosím tu nálepku, Zlati :o)

2011-05-22 00:00:00


Odhlášený uživatel
Dorazili jsme v pořádku a v suchu. Děkujeme Pejrakovi a Zlatce za pěkně zorganizovaný sraz. Moc se nám to líbilo a těšíme se na příště. Hugo a syn.
2011-05-22 00:00:00


hej hou
Hlásíme dobrý dolet , cesta ubíhala v plechovce rychle.
PEJRAKU A ZLATÍČKO, jako vždy super zahájení sezony srazů, supr vyjížďka a ten saxííík!!!!
Úžasné je, že dojeli naši bratia SLOVÁCI, a těch nových tváří, co se sešlo, no prostě paráda!
A za sebe chci poděkovat Láďovi, který mi udělal velkou radost a vzal mě za sebe, takže zmírnil mé tesknění po Vose.
Ještě, že je Morávka za 14 dní, a  že se zase uvidíme. Mějte se a bzz ollé.
P.s. Aňa sevyjádří sama..

2011-05-22 00:00:00


Ahojky :-) Já také hlásím suchý a bezpečný návrat domů a to jak můj tak našich...:-)) Mě se to teda trošku protáhlo:-)
Moc všem děkujeme za další úžasný sraz....Pejrak a Zlatka jsou prostě borci:-)))
Souhlasím se Smíškem, bylo super poznat zase spoustu nových super lidiček, a věřím že jsem je neviděla naposledy:-))) Co Slováci??? Brňáci...???:-)))
2011-05-22 00:00:00


Dettektorr hlásí příjezd OK. Sraz mi svou perfektní organizací vyrazil dech a to myslím vážně. Těším se na další příležitost Vás zase pozdravit.
2011-05-22 00:00:00


Tak Já, Máma, Iveta a Slávek jsme dojeli ok.

Pepo a Zlatko super sraz - díky moc!!! Samozřejmě i všem ostatním.

2011-05-22 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 7
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ