Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(19)Vše okolo stránek

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: nové príspevky




nové príspevky

ako sa tu orientujete? mam totalny chaos, čo je nové, čo je aktivne a pod.

chyba mi tu lišta "nové príspevky"

alebo som len slepyÚžasný

2011-10-17 00:00:00


Pokud jsi nový, nebo jsi tu dlouho nebyl a chceš si přečíst vše, tak po každém otevření a přečtení se vlákno fóra ze žluté barvy po zavření zobrazí bíle. (To ale nepředpokládám, že chceš)

Pokud nechceš stará vlákna číst a vidět jen co je od této chvíle nové, tak u každé sekce klikni na volbu "označ jako přečtené". Tím bude vše v příslušné sekci označeno bílým textem a každý nový příspěvek se ti bude aktuálně zvýrazňovat žlutou barvou. Po tvém přečtení bude opět bílý.

Upozorňuji, že to tak je pouze jsi-li přihlášený!

Bílá - přečteno

Žlutá - nový příspěvek

Snad jsem to popsal srozumiitelně? Úžasný

2011-10-17 00:00:00


to jo, to som pochopil a ako vyhladam aktívne tema, myslím nejaky prehlad na jednej stranke nech nemusím stale do podskupín? aleboako poznám, že mi niekto pdpovedal na moju otazku?Úžasný

2011-10-17 00:00:00


Je mi líto, ale žádný přehled tu nemáme. Pouze bílé písmo - přečteno, žluté - nový příspěvek.

2011-10-17 00:00:00


takto to funguje na mojej domovskej stránke:

 

http://www.forum.ford-club.cz/search.php?search_id=newposts

 

ak by bol zaujem, myslim, že by to nebolo tak zložite "dotunit"ale nechcem sa vtierat..

2011-10-17 00:00:00


Musím reagovat.Myslím,že to tady není špatné.Já najdu vždycky co hledám.Nevím čím to je.Možná jsem nenáročný.Chodím sem tak 3 krát týdně.Orientace dobrá a to nemyslím jenom tu sexuální.

2011-10-19 00:00:00


RE:
Šóšin napsal/a :

Musím reagovat.Myslím,že to tady není špatné.Já najdu vždycky co hledám.Nevím čím to je.Možná jsem nenáročný.Chodím sem tak 3 krát týdně.Orientace dobrá a to nemyslím jenom tu sexuální.


Já se taky orientuju dobře.Myslím,že teď to nemá chybu.Úžasný

2011-10-19 00:00:00


obdivujem vás, musím preklikávat každé vlákno či mi niekto nahodou niekde neodpovedal, nevidím posledné aktívne vlákna a pod..asi mám radšej ked vidím, že to žije a ste online :)

2011-10-19 00:00:00


RE:
Chmelko napsal/a :

obdivujem vás, musím preklikávat každé vlákno či mi niekto nahodou niekde neodpovedal, nevidím posledné aktívne vlákna a pod..asi mám radšej ked vidím, že to žije a ste online :)

Neboj nic ,až tady budeš "starousedlík"tak už ti to nepřijde. Jsou sice věci které bych trochu pozměnil či upravil, ale to jsou věci které nemají na orientaci vůbec vliv. A co se týká překlikávání? neni nic jednodužšího! Mám FZ 6 Fazer, tak si forum o FZ1 odkliknu jako přečtené, páč třeba tam se moc příspěvků pro mne nenajde . Takže nevím kde hledáš mouchy? A když budeš koukat každý týden tak budeš mít vše bílé jak píše Luděk !

2011-10-19 00:00:00



No možná má černobílý monitor a pak může být orientace opravdu náročnější Úžasný

2011-10-20 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 10
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ