Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Padáky - špunty




Padáky - špunty

Ahoj všem.

Chci vás poprosit, koukal sem na padáky, špunty, ale ta cena je hrozná. Na to, že mám doma soustruh a matroš bych taky našel si myslím, že si je vytočím sám. Jen jsem nikde nenašel jak jsou dlouhý a široký.

Byl byste někdo tak hodný a změřil je, nebo poslal odkaz kde jsou uvedený rozměry? Na srazu to bohatě oplatím:-)

Díky všem za pomoc a míry.

2010-05-19 00:00:00


2010-05-19 00:00:00


Ahoj , jsou ruzne zpusoby tech padaku , jak je udelat. Ja je zrovna sundal, tak si udelej projizdku mas to jen asi 160 km a muzes si je okouknout a zmerit . Ale treba najdes jiny system uchyceni .
2010-05-19 00:00:00


Ahoj, mé zkušennosti jsou  takové, že originální padáky YAMAHA jsou úplně na nic. Před lety jsem za ně zaplatil, jakoby by byly ze zlata (dost přes 5 tis.Kč). Při pádu v malé rychlosti se ulomily. Něco podobného jsem viděl letos v Brně na YAMAHA dnu, kdy to tam nějaký nešťasník na FZ6ce položil, padák ulomil a poškodil ještě něco v motoru. Aspoň tak jsem z povzdálí sledoval opravu jeho motorky v boxech. Já jsem si koupil padáky na yacomi.,cz.. Jak vypadají, je vidět na mém profilu. Cenu už si nepamatuju, v praxi jsem je, naštěstí, nikdy neodzkoušel.
2010-05-19 00:00:00


Takové špunty jako má Láďa stačí úplně v pohodě hlavně nekupovat origo od Yamahy jsou drahý jako prase a nic to nevydrží. A jinak za ty padáky ručím bo jsem to už vyzkoušel na vlastní pěst jeden se akorád lehounce ohnul ale nic se v rámu nevymáčklo.Tak klidně do toho jdi :-)
2010-05-19 00:00:00


Já mám docela dobré zkušenosti s padáky od Rutana :
http://padaky.malyweb.cz/index.php?page=100&akt=36&strana=
Koupil jsem tu silonovou sadu a přežil jsem s nimi postupně pád na obě strany bez velkých škod. Bylo to ale při rychlostech do 50 km/hod.
Ta cena mi přijde velmi rozumná.
2010-05-19 00:00:00


jo jo souhlas, já mám od rutana hliníkáče a v pohodě ;-)
2010-05-19 00:00:00


Mám udělanej lajckej výkres těch padáků co mám na motorce, pokud máš zájem pošlu ti ho mejlem. jsou podobný těmto, ty co mám už neprodávají odkaz: http://www.rdmoto.cz/eshop/detaily/534
2010-05-19 00:00:00


ono taky asi hlavne hodne zalezi jaky provedes uchyceni a jakej zvolit material aby to melo ty vlastnosti a přednosti padáku a né deformátoru motorky :-)
2010-05-19 00:00:00


RE:
Honza napsal/a : Já mám docela dobré zkušenosti s padáky od Rutana :
http://padaky.malyweb.cz/index.php?page=100&akt=36&strana=
Koupil jsem tu silonovou sadu a přežil jsem s nimi postupně pád na obě strany bez velkých škod. Bylo to ale při rychlostech do 50 km/hod.
Ta cena mi přijde velmi rozumná.
Tak přesně tyhle mám doma sundané . Ne z důvodu , že by byli špatné, naopak! Ale z  důvodu , že mě překáželi v jiné úpravě! Jinak už jsou odzkoušené mnou při malé rychlosti a jsou za jedna z * !
2010-05-19 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 6
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ