Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(113)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Propojení světel FZ6 rv 2004

Propojení světel FZ6 rv 2004

Ahojky potřebuju hooodně podrobnou radu od někoho, kdo to již dělal osobně. Nejlépe z okolí HK. Cetl jsem ten návod  co je tady a potrebuju s to s někým zkonzultovat. Není mi jasné jestlis e musí vyměnovat i patice ci ne? Jelikoz jendo svetlo je H7 a  druhe H4.

2012-03-12 00:00:00

Ahoj .Patice se měnit nemusí páč jen na H4ku připojíš drát na dálkové, ale musíš tam koupit konektor za pár halířů. U H7ky nic dělat nebudeš to je jen dálkové

Takze kdyz pak svitim tak mi sviti co? Dalkove s potkavacima  nebo jen obe dve dalkova?  Dik za radu

Asi takhle H7čka je standartně připojena jako potkávačka a H4ka je jenom dálková pokud připojíš tu H4ku tak ti přibude potkávačka dálkovku budeš mít stále jednu kapišto :-)

2012-03-13 00:00:00

Abych řekl pravdu - tak jsem z Vás zmaten a myslím, že i Spatas.

Nicméně, když čumím do schématu, tak H7 (jednovlákno) je připojena jako potkávací a rozsvěcuje se automaticky. H4 (dvouvlákno) má zapojeno jenom jedno vlákno a funguje zde jako dálkové světlo a rozsvěcuje se přepínačem na řídítkách.

Dle schématu žádný vypínač na H7 není, čili to znamená, že po zapnutí dálkových světel svítí jak H7, tak H4. Žárovka H7 v tu chvílí svítí v režimu potkávací, H4 v režimu dálkové.

Takže pokud chceš, aby standardně svítíly obě, bude potřeba to pořešit jinak, než jen propojením jednoho drátu u H4 - hlavně to, aby ti u H4 nesvítily potom obě vlákna najednou.

Mám pravdu nebo se pletu?

Kubulka i Pejrak mají oba pravdu..........mě osobně to dělal ( a to tak, že rychle, ochotně a nezištně Ladis ) , ovšem z HK to má kousek z ruky..............ale najdi si jej, má tady mob i mail adresu a je ochota sama.................nejvystížnější je jeho ekonomický rozbor akce samé, kde vyčísluje jednotlivé položky ( suma sumárum za pár kaček) ovšem naprosto nejdůležitější je položka poslední, cituji : pocit po zapojenií : k nezaplacení " Úžasný

To zdenek

Víš ono to vlákno na H4ku je už od výroby natažený až do spojovacího konektoru pod nádrží,ale holt by ta motka asi stála o 5 000kč víc (asi jsou unich drahý dáty) tak tam japonci  nepřipojili vlákno od konektoru do patice H4ky a pokud si vzpomínám tak se mi H4ka přepínala.Tak jestli si dobře vzpomínám tak je pod nádrží konektor a je tam jeden drát samostatně asi zelený tak na to zapojíš tu H4ku a je to hotovo

kubulka: Tak to potom jo! Já jsem jenom vycházel čistě z toho šématu, takže o takové vyfikundaci jsem nevěděl...

2012-03-14 00:00:00

*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 4
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ