Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Propojení světel FZ6 rv 2004




Propojení světel FZ6 rv 2004


Ahojky potřebuju hooodně podrobnou radu od někoho, kdo to již dělal osobně. Nejlépe z okolí HK. Cetl jsem ten návod  co je tady a potrebuju s to s někým zkonzultovat. Není mi jasné jestlis e musí vyměnovat i patice ci ne? Jelikoz jendo svetlo je H7 a  druhe H4.

2012-03-12 00:00:00


Ahoj .Patice se měnit nemusí páč jen na H4ku připojíš drát na dálkové, ale musíš tam koupit konektor za pár halířů. U H7ky nic dělat nebudeš to je jen dálkové

2012-03-12 00:00:00



Takze kdyz pak svitim tak mi sviti co? Dalkove s potkavacima  nebo jen obe dve dalkova?  Dik za radu

 

ICQ:162039529

2012-03-12 00:00:00


Asi takhle H7čka je standartně připojena jako potkávačka a H4ka je jenom dálková pokud připojíš tu H4ku tak ti přibude potkávačka dálkovku budeš mít stále jednu kapišto :-)

2012-03-13 00:00:00


Abych řekl pravdu - tak jsem z Vás zmaten a myslím, že i Spatas.

Nicméně, když čumím do schématu, tak H7 (jednovlákno) je připojena jako potkávací a rozsvěcuje se automaticky. H4 (dvouvlákno) má zapojeno jenom jedno vlákno a funguje zde jako dálkové světlo a rozsvěcuje se přepínačem na řídítkách.

Dle schématu žádný vypínač na H7 není, čili to znamená, že po zapnutí dálkových světel svítí jak H7, tak H4. Žárovka H7 v tu chvílí svítí v režimu potkávací, H4 v režimu dálkové.

Takže pokud chceš, aby standardně svítíly obě, bude potřeba to pořešit jinak, než jen propojením jednoho drátu u H4 - hlavně to, aby ti u H4 nesvítily potom obě vlákna najednou.

Mám pravdu nebo se pletu?

2012-03-13 00:00:00



Kubulka i Pejrak mají oba pravdu..........mě osobně to dělal ( a to tak, že rychle, ochotně a nezištně Ladis ) , ovšem z HK to má kousek z ruky..............ale najdi si jej, má tady mob i mail adresu a je ochota sama.................nejvystížnější je jeho ekonomický rozbor akce samé, kde vyčísluje jednotlivé položky ( suma sumárum za pár kaček) ovšem naprosto nejdůležitější je položka poslední, cituji : pocit po zapojenií : k nezaplacení " Úžasný

2012-03-13 00:00:00


To zdenek

Víš ono to vlákno na H4ku je už od výroby natažený až do spojovacího konektoru pod nádrží,ale holt by ta motka asi stála o 5 000kč víc (asi jsou unich drahý dáty) tak tam japonci  nepřipojili vlákno od konektoru do patice H4ky a pokud si vzpomínám tak se mi H4ka přepínala.Tak jestli si dobře vzpomínám tak je pod nádrží konektor a je tam jeden drát samostatně asi zelený tak na to zapojíš tu H4ku a je to hotovo

2012-03-13 00:00:00


kubulka: Tak to potom jo! Já jsem jenom vycházel čistě z toho šématu, takže o takové vyfikundaci jsem nevěděl...

2012-03-14 00:00:00


Výměna H7 za H4

Zdravim bando.

Mam dotaz ohledně tohoto tématu. Bylo by možné vyměnit (jednovláknovou) H7 za (dvouvláknovou) H4? Pokud by to bylo možné tak by to bylo docela fajn. Svítili by obě světla jak potkávací tak dálková. Pokud má někdo z Vás zkušenost a nebo radu jak to udělat byl bych za to vděčný. Díky

2018-10-08 12:38:15



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 7
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ