Zpět na seznam
(3) Yamaha FZS 1000
(4)Ostatní

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Regulátor




Regulátor

Zdravím všechny, hledám někoho z Brna nebo kolem Brna kdo by byl ochotnej půjčit regulátor na odzkoušení nebo zkusil můj regulátor dobíjení na své mašině. Dává mi to málo a když jsem to proměřil podle návodu z odkazů, tak jsem naměřil jen jednu drobnou odchylku nic víc a chci mít jistotu, že je to opravdu regulátorem stojí totiž v Yamaze tři tisíce. Pomůže někdo? Nespěchám času je dost.

2012-02-05 00:00:00


A jak jsi to měřil? já si tudle totiž taky myslel, že je regulátor v háji a naštěstí nebyl. Při měření napětí to bylo dobrý, ale když jsem odpojil baterii, tak mi chcípla. Nakonec jsem zjistil, že jsem to zkoušel při běhu na sytič a bez něj se to normálně udrželo jen při přidání otáček to mělo tendenci chcípnout.

2012-09-30 21:36:18


RE:
Salfa napsal/a :

A jak jsi to měřil? já si tudle totiž taky myslel, že je regulátor v háji a naštěstí nebyl. Při měření napětí to bylo dobrý, ale když jsem odpojil baterii, tak mi chcípla. Nakonec jsem zjistil, že jsem to zkoušel při běhu na sytič a bez něj se to normálně udrželo jen při přidání otáček to mělo tendenci chcípnout.

mozu sa opytat, jak to myslis s tym syticem a chcipanim? co to ma spolecneho s dobijanim?

2021-04-08 08:37:14



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 6
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ