Zpět na seznam
(2) Všechno možné
(95)Nezařaditelné

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Utržená ojnice




Utržená ojnice
Zdarec. Při brouzdání na netu jsem narazil na inzerát, kde maník prodává motor z FZS 600 ´01 s tím, že na třetím válci je utržená ojnice. Už jsem toho viděl hodně, ale aby se zrovna u tohodle motoru utrhla ojnice? Co mohla být příčina? Já to tipuju na olej, bylo ho málo, postupně se to přidíralo až se ojnice utrhla. Co myslíte vy? Nebo setkali jste se u FZS 600 s něčím podobným?
2011-07-28 00:00:00


Ahoj Zdenku.Jednou jsem měl na motorkářích hovor s maníkem,kterej nazval FZS 600 nespolehlivým strojem náchylným k zadírání.Samozřejmě jsem mu oponoval ale měl ten názor.Koupil fzs 600 a po pár tisícovkách km ho zadřel.
2011-07-28 00:00:00


To musela být náhoda jak sviňa - já právě co jsem kde četl, tak motor jen a jen chválili. Mluvili o něm jako o osvědčeném agregátu z Thundercata.
2011-07-28 00:00:00


Mne se jednou přetrhla ojnice na 3 válci na žigulíku,bylo mi 19 let.Motor byl po generálce a měl uz najeto nějakých 10 tisíc km.Příčinu jsem nikdy nezjistil,ale ten válec byl viditelně připečenej.Proč,to těžko říct.

  Jinak to že se motor přidírá,se říká o každý druhý motorce,včetně tý mojí,ale že by to tu ojnici urvalo???To je divný.

2011-07-29 00:00:00


To je tím, že předchozí majitel, nebo možná i ten současný se k tý motorce choval jak hovado. Viz. třeba noční tůrování do omezovače na srazech. Teď jsem byl jedný takový záležitosti přítomen, týpek tůroval starý, osvedčený, skoro nezničitelný CBR 1000 a druhej den, když to natočil, tak mu klepala klika. A kdyby to v noci třeba tůroval dál, tak by se mu ta ojnice mohla i podívat ven z motoru.
2011-07-31 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 5
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ