Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: zápis v TP




zápis v TP
ahoj, měl bych dotaz ohledně zápisu ve velkém TP u FZ6N.
Zajímalo by mě co má být správně uvedeno v kolonce karosérie,druh.
Já mám uvedeno POLOKAPOTÁŽ což nechápu, protože mám naháče.
 
Máte něko stejný problém díky lukáš
2011-02-10 00:00:00


Nemáš to náhodou dovoz? Nebo to bylo dřív bouchnutý na předek a někdo to přeďál na Nko. A nebo to píšou všude, já tam mám taky polokapota, ale já tu polokapotu opravdu mám. U předchozích mašin si to nepamatuju.
2011-02-10 00:00:00


no je to dovoz z německa takže se bude možna jednat o administrativní chybu. Ale už se mi to slato u minulé moto ER-5 jsem měl špatně zapsany typ motoru a ted zas něco. Pak je kolem toho strašně lítání a problemů. Zvlaštní je že na technické nic neřikali :)

Jinak kdyby to bylo předělané z S na N dalo by se to nějak poznat

díky

2011-02-10 00:00:00


Já mám taky dovoz a typ podle techničáku mám Yamaha RN06 1000, ale neřeším to. Jinak zda to bylo Sko by se mohlo poznat podle VINka, kdisi jsem měl takovej soubor pro suzuki a tam bylo pak i napsano ve kterým měsíci byla vyrobená. Asi by mělo existovat něco i pro Yamahu, ale nevím zda to je na netu k dohledání. A v Yamaze by nemuseli být ochotní něco takového vůbec zjišťovat i když k tomu přístup mají.
2011-02-12 00:00:00


Mám obdobný problém ale nijak to neřeším. Mám katalogovýho fazera FZ6 S, kterej byl do provozu uvedenej už ale ve 2003, takže se podle techničáku jmenuje ještě FZS 600 :D, ale jakmile si jdu pro nějaký díly tak samozřejmě díly na FZ 6 :D.
2011-05-27 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 4
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ