Plán na 20.6.2010Sraz členů a přátel Fazer clubu v severních Čechách

Setkání členů a přátel Fazer Clubu v severních Čechách


které se uskuteční ve dnech 18. – 20.6. 2010 v horském hotelu Svahová. Jelikož se ještě zatím žádný ze srazů Fazer clubu nekonal v severních Čechách, je tedy tento sraz pořadově první.
Ubytování je přímo v horkém hotelu Svahovákterý nabízí ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích celkovou kapacitu 44 míst. K dispozici je útulná hospůdka a menší sál, kde počítáme svlastní diskotékou zřejmě v pátek. Aparaturu mám slíbenou od kamaráda. Dále je k dispozici venkovní gril, kde bychom společně něco urožnili (pověstná je tu krkovička). Parkoviště je přímo u hotelu. Příjezd se očekává v pátek odpoledne. Vyjížďka bude plánována na sobotu, instrukce o ní se dozvíte v pátek na místě.Trasu do Jirkova si každý nastuduje sám. Takže popíšu pouze trasu z Jirkova na místo.
Po příjezdu do Jirkova se pokračuje směrem na obec Boleboř, po jejím projetí se dáte na rozcestí vpravo, kde pokračuje silnice vzhůru lesem až přijedete k odbočce po pravé straně k hotelu Svahová. Obec Svahová leží blízko hranic s Německem v nadmořské výšce 795 m. Na nejbližší přechod Mníšek je to asi 17 km. Vzdálenost z Jirkova je cca 10 km. Vzdálenosti z Prahy cca 100 km, cca 115 km z Plzně, cca 70km od Karlových Varů, cca 150 km od Mladé Boleslavi, cca 320 km z Brna, okolo 500 km z Ostravy atd. Ubytování bude za 200,- Kč na osobu a noc. Byla možnost i polopenze, ale vzhledem k dobrým cenám jídel si snídani a večeři každý objedná samostatně, bude-li mít zájem. Sobotní večeři bychom řešili u venkovního grilu (maso objednám a o úhradu se podělíme až podle počtu lidí na místě). Pivko mají těch nejlepších světových značek Budvar 10° sudový, Gambrinus 10° sudový, Budvar 12° sudový, Budějovický Pardál 10° sudový, Plzeňský Prazdroj 12° lahev, a Budvar nealkoholické pivo lahev.Sobotní oběd si dáme při vyjížďce (domluvím, aby s námi někde počítali).
Kdo máte zájem se zúčastnit této zajímavé akce, pošlete prosím na můj účet. čú.7693870237/0100 zálohu 400 Kč na osobu a víkend, prosím nejpozději do 30.5. 2010!! Prosíme o uvedení jména do zprávy pro příjemce, abychom poznali, kdo platil. Děkujeme Kylda a Hanka.

Budeme se na Vás moc těšit přátelé!! Doufáme, že dorazíte v hojném počtu.
Případné další informace na telefonu 724 258 996 (nejlépe volat večer po 18 hodině). e-mail.: MKylda@seznam.cz, ICQ-383898404, Skype: MKylda
 
Jinak se můžete též mrknout na stránky hotelu Svahová: www.horskyhotelsvahova.yc.cz
Kdy: 20.6.2010Kde: SvahováPřidal: Kylda

*Pokud chceš přidat svojí akci, musíte být registrovaní a přihlášeni.
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 3
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ