Plán na 20.8.2010Lužany
Hej hola ogařííííí :-) už se na Vás všecky moc těšíme :-) Já a Jirka dorazíme do Lužan asi až odpoledne ... uvidíme, jak to budeme z domova stíhat :-) tak doufám, že se nás zase pár kusků sejde :-) jinak s kapelou to vypadá také moc dobře, takže nám budou opětr naši kamarádi z Iron Hills hrát k sobotnímu kýtožraní :-) tak koukejte dorazit, ať to nejím všecko sama (byť teď dlabu za dva) a Jirka ať nemusím sám vypít toho piva co tam bude :-) tak hoooooj a doražte :-) páááá
Kdy: 20.8.2010Kde: Přidal: Kyčlík


Lužany 2010

Kamarádi a přátelé jedné stopy….

srdečně Vás zveme na letošní „KÝTOŽRANÍ“, které se bude konat ve dnech od 20.8.2010 do 22.8.2010 tradičně v kempu Pod lesem u Ládíka.

Kejtičky už jsou objednaný


a náš oblíbený Granátek také!!!!

Co se týče ubytování, jsou zatím k dispozici chatky a nebo můžete přijet pod stan či pod „širák“, to nechám na Vás. Chatky je nutno rezervovat přímo u Ládi na tel. čísle 602 163 709 a to nejpozději do konce února!!! Jinak už nic volného nemusí býýýt děckááá J Zálohy na pivko a masíčko dopředu vybírat nebudu, protože ještě nevím, kolik se nás dohromady sejde, tak se na ceně domluvíme na místě. Na společné vyjížďce pracujeme společně se Schummim, tak pokud budete mít nějaké nápady, neváhejte se na nás obrátit. Jooo a v sobotu večer nám přijedou zase zahrát kluci z Iron Hills.Tak v srpnu nashledanou!!!
Kdy: 20.8.2010Kde: Kemp pod Lesem - Lužany u JičínaPřidal: Schummi

*Pokud chceš přidat svojí akci, musíte být registrovaní a přihlášeni.
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ