Kožlany 2011
Ahoj všem kamarádům z jedné stopy. Se Zlatkou Vás opět po roce chceme pozvat na další setkání členů a přátel „Fazer clubu“.
   

Již čtvrtým rokem se bude konat clubový sraz 20.5.2011 v příjemném prostředí kempu „ Ve Mlejně“ u Kožlan.

 

Příjezd je možný po silnici „27“ od Plzně nebo od Žatce přes Kralovice, kde je odbočka u autosalonu na Rakovník  na silnici „229“ a po asi 5 km jsou Kožlany. Za Kožlanami, asi 650 metrů v prudké levé je sjezd do kempu  „Ve Mlejně “. Další možnost je i přímo od Rakovníka. Jen pro orientaci z Brna je to pouhých 300 km,  z Českých Budějovic asi 175 km, z Pardubic asi 200 km. Přesné místo najdete v sekci mapa srazů.
(Nejdál to bude mít jako každý rok naše Vosenka.)

Letošnísobotní trasu ještě nejsem schopen popsat, jelikož ještě nemám úplně jasno, kterou ze tří variant zvolím. Také letos jako už podvakráte nám bude sobotní večer zpříjemňovat Pavel Vildman na saxofon a jeho kolega Honza na varhany.  Cena je pro nás stejná jako loni :
550,-Kč na osobu za 2 noci + 2x polopenze . Kdo bude chtít přijet,  pošlete prosím na můj níže uvedený účet tuto zálohu. Nejpozději však do 30.4.2011. !!!   Tato záloha je na dvě noci s 2x polopenzí pro jednu osobu.Prosím napište také přesně (do zprávy pro příjemce), kdo peníze posílá, to pro správnou evidenci platících. Je to i z dalších důvodů, jako je upřesnění požadavků na noční úložný (ne)pořádek atd. Míst je k dispozici 72, takže se nebojte o postel, ale kdo se přihlásí dříve bude mít místo v hlavní budově. Později přihlášení budou mít chatky s topením. V případě vyčerpání !!! ubytovací kapacity bude možné si postavit stan . V tomto případě sdělí cenu paní vedoucí při příjezdu.
Číslo účtu - 3403538001/5500 Nezapomeňte, že je třeba, abych z převodu poznal, kdo peníze posílá! E-mail 
krnoul.josef@volny.cz (pro případné dotazy!)

Každý se zúčastňuje na vlastní riziko a zodpovídá sám za sebe!
   
Pejrak.


P.S. Původně to mělo být překvapení, ale jelikož by se každý musel finančně podílet, tak to dávám do placu k diskuzi, pro ty, kteří se letos zúčastní. Předběžně mám domluvené natočení celého sobotního dne profesionálním kameramanem, který točí pro TV Prima i další. Nabídl mě cenu 2500 a jelikož by se paní vedoucí s námi podělila , protože to zároveň bude jako reklama kempu, tak by to vyšlo ani ne 50Kč na osobu.Kdo pak bude chtít DVD, tak bude stát 80Kč s originálním potiskem a obalem. Myslím, že je to velmi slušná cena.

Prosím o Vaše názory do konce února. Děkuji

Dle Vašeho většinového zájmu nebo nezájmu potvrdím, nebo zruším účast kameramana.
V případě že nás většina bude pro filmovou dokumentaci našeho setkání, vyjde sraz celkově na 600,- Kč za osobu.
                                                             Fórum Kožlany ZDE.Autor: Pejrak | Datum: 25.01.2011 | Čtenářů: 601 | Reakcí: 3 | Hodnocení : 2

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
PLATBA ! - Pejrak
Prosíme posílat jen těch 550 nebo 1100 dle počtu , více na fóru . děkujeme

- Megaděd
Tak bych se chtěl letos opět na vás všechny juknout, jestli dorazím sám nebo s maminkou, toť zatím otázka...

- pitrysek3
My přijedeme,přestože jsem ten víkend v robotě (ale nějak to snad udělám) jak už jsem psal na fóru,ale nějak se to z něj vytratilo.Tak to tímto potvrzuji a kameramana určitě také.Za ty krejcary je to myslím skoro zadarmo,vzhledem k tomu,co nám tam proteče hrdlem :-).A mít jako vzpomínku pěkně udělanej film je k nezaplacení.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Pozvánka od Luděk (admin)
Ahoj přátelé jedné stopy. Chtěli bychom Vás se Zlatíčkem pozvat již na 11-té „ Setkání Fazer clubu ČR“, které se koná ve dnech 18.-20.5. 2018.
Silvetr 2017 v Lučanech nad Nisou od Luděk (admin)
Poslední setkání Fazer clubu v tomto roce, se konalo na našem oblíbeném místě v chatě Agháta v Lučanech nad Nisou.
Rozloučení se sezónou 2017, na Malé Morávce v Jeseníkách. od Luděk (admin)
Uspořádat sraz na horách v termínu na přelomu měsíce září a října, bylo poměrně riskantní, co se týče špatného počasí......
pozvánka na Silvestr 2017 - Lučany nad Nisou od Beda (hendrik)
Zdravím všechny kamarády, členy a přátele Fazer clubu. Zvu Vás všechny na tradiční místo do Lučan nad Nisou, na zde netradiční silvestrovské setkání. Nápad se zrodil na posledním srazu na Malé Morávce. Jelikož už byla pozdější večerní hodina, hladina alkoholu v láhvích povážlivě nízká (na rozdíl od hladin alkoholu v krvi), byl nápad na světě! Prvotní ohlasy byly kladné, tak uvidíme, jak naše nadšení vydrží a jestli se ujme i u ostatních.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 8
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ