Nové stránky.
Milí přátelé, konečně máte možnost vidět úplně nové stránky Fazer clubu! Většina z Vás ví, že jsme přišli o ty naše staré ze dne na den havárií na hlavním serveru. A kvůli nezálohování dat správcem serveru jsme tak zároveň přišli i o celou historii clubu! A aby toho nebylo málo, přišli jsme zároveň i o hosting, jelikož správce už neměl nadále o umístění našich stránek na jeho serveru zájem. Tak nastal boj s hledáním nového místečka pro naše stránky a zároveň někoho, kdo pro nás postaví stránky nové.

Pár měsíců to sice trvalo, ale nakonec se vše podařilo vyřešit. Výsledek máte před očima! O stránky se jako admin starám přesně tři roky a tak jsem při zadání požadavků na tvorbu nových stránek vycházel nejvíce ze svých vlastních zkušeností, zajetých zvyků a trablů spojených se šablonou původních stránek. Myslím, že jsem stránkám nechal udělat veškeré potřebné funkce a jejich ovládání by nemělo být nijak složité! Možnosti zaregistrovaných jsou nyní mnohem více rozšířené a v maximální míře umožňují jednotlivcům zpravovat své údaje. Pár věcí je zde navíc a několik jich má proti minulosti nějaké vylepšení. Já, jako admin mám samozřejmě větší rozsah pravomocí než řadový člen, ale spíše pro zajištění bezpečnosti a kvality obsahu stránek. Většinu věcí si nyní můžete obsluhovat a psát vy sami! Pokud bude mít někdo jakýkoliv problém, nebo si s něčím nebude vědět rady, klidně mi napište a společně to vyřešíme. Jako další osoby (redaktory), kterým umožňuji webový přístup ve stejném rozsahu a pravomoci jsem vybral Anderse a HonzuH. Nebudu-li zrovna k dispozici, můžete se obrátit i na ně! To nejdůležitější je však popsáno ve statických článcích umístěných pod logem stránek. 

Začínáme s čistými stránkami, proto si po zaregistrování doplňte prosím databázi kontaktů vlastními údaji a novými fotkami.  Nahoru si v galerii dejte prosím svou fotku, nejlépe ve čtvercovém formátu! (Ta se pak bude zmenšená zobrazovat náhodným výběrem v okně galerie na levé straně stránek). Dolů si pak nahrajte fotky svých strojů s popisky.

Aby stránky nebyly úplně prázdné, vložil jsem na ně několik článků z mého archivu, které by se mohly někomu v budoucnu hodit. Počítám s tím, že ke stránkám budou i nějaké připomínky a kritiky, ale to snad ani jinak nejde. Zavděčit se všem prostě zkrátka nejde! Jsem rád, že se boj o stránky podařil dotáhnout do zdárného konce a my máme opět v provozu místo pro život našeho clubu.  Stálo to ovšem mimo úsilí i dost peněz a ani do budoucna se již nevyhneme placenému provozu stránek. Bude třeba každoročně platit za programátorskou podporu stránek (úpravy a opravy stránek), za hosting s web. podporou (za umístění stránek na serveru a zálohování dat) a za doménu www.fazerclub.cz .


Cena za vytvoření stránek je  8.000,-Kč (jednorázová částka)

Cena za roční programátorskou podporu je 500,-Kč

Cena za roční hosting s podporou je 300,-Kč

Cena za roční doménu je 355,-Kč.

Celková částka pro letošní rok, tedy činí 9.155,-Kč. Úmyslně jsem dal k ceně za stránky i ostatní poplatky, protože vybírat peníze na desetkrát nemá smysl. Je to poměrně velká investice a zpočátku jsem zvažoval, zda do toho vůbec jít, nebo ne. Nakonec, jste mne ale přesvědčili! Vše už je zaplaceno a já bych chtěl touto cestou požádat, aby ti, co budou chtít finančně přispět, věnovali pozornost fóru a potvrdili v sekci „Příspěvky na stránky“ písemně své rozhodnutí. Po několika týdnech pak kompletní částku vydělím počtem závazně potvrzených přispívajících a uvidíme, kolik bude činit výše příspěvku za jednotlivce. Počet přihlášek bude moci průběžně sledovat každý z vás. Tato výzva se samozřejmě netýká batůžků, ale předesílám, že uvítám každého sponzora.

Doufám, že se vám nové stránky budou líbit a že budou spolehlivě fungovat k vaší i mé plné spokojenosti!

Luděk Švorc - admin stránek.

Autor: Luděk (admin) | Datum: 23.01.2010 | Čtenářů: 713 | Reakcí: 4 | Hodnocení : 8

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
- Ladis
.... jsem se překlikl, tudíž tu známku vůbec neber vážně Luďku. Jsem plně spokojen a určitě i ostatní

- Luděk (admin)
*

Blade - Blade075
SUPER,už jsem nedoufal,že stránky budou,moc dobrá práce!!!

Poděkování - Láďa
Ahoj Luďku. Opět výborně! Děkuju Ti (a určitě nejen za sebe) za obrovskou práci a starost, kterou jsi věnoval reinkarnaci našich stránek. Pokud se v hodnocení článku objeví známka 1, nic si z toho nedělej - chtěl jsem dát desítku, ale nějak jsem se přemáčkl. Láďa

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Sraz Mýto 2023 od Luděk (admin)
První sraz letošní sezóny proběhl již tradičně v RS Svatý Štěpán v Mýtě u Rokycan.
Pozvánka na první letošní sraz Mýto 2023 od Luděk (admin)
Ahoj přátelé a kamarádi jedné stopy. Zvu Vás na setkání členů a přátel Fazer clubu, které se koná ve dnech 12. – 14.5.2023 v rekreačním a školícím středisku „Svatý Štěpán“ u Mýta nedaleko Rokycan.
Dobrá zpráva od Myšák
Ahoj kamarádi,
Vosí Mecheche na Malé Morávce 2022 se povedlo! od Luděk (admin)
Tak je tu termín posledního letošního srazu. Na jednu stranu se strašně těším, ale na druhou je mi líto, že se blíží závěr letošní sezóny.
Setkání v Lučanech nad Nisou 2022 od Luděk (admin)
Náš druhý letošní sraz se konal tradičně v Jizerských horách v Lučanech nad Nisou na chatě Agátha.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ