Nové stránky.
Milí přátelé, konečně máte možnost vidět úplně nové stránky Fazer clubu! Většina z Vás ví, že jsme přišli o ty naše staré ze dne na den havárií na hlavním serveru. A kvůli nezálohování dat správcem serveru jsme tak zároveň přišli i o celou historii clubu! A aby toho nebylo málo, přišli jsme zároveň i o hosting, jelikož správce už neměl nadále o umístění našich stránek na jeho serveru zájem. Tak nastal boj s hledáním nového místečka pro naše stránky a zároveň někoho, kdo pro nás postaví stránky nové.

Pár měsíců to sice trvalo, ale nakonec se vše podařilo vyřešit. Výsledek máte před očima! O stránky se jako admin starám přesně tři roky a tak jsem při zadání požadavků na tvorbu nových stránek vycházel nejvíce ze svých vlastních zkušeností, zajetých zvyků a trablů spojených se šablonou původních stránek. Myslím, že jsem stránkám nechal udělat veškeré potřebné funkce a jejich ovládání by nemělo být nijak složité! Možnosti zaregistrovaných jsou nyní mnohem více rozšířené a v maximální míře umožňují jednotlivcům zpravovat své údaje. Pár věcí je zde navíc a několik jich má proti minulosti nějaké vylepšení. Já, jako admin mám samozřejmě větší rozsah pravomocí než řadový člen, ale spíše pro zajištění bezpečnosti a kvality obsahu stránek. Většinu věcí si nyní můžete obsluhovat a psát vy sami! Pokud bude mít někdo jakýkoliv problém, nebo si s něčím nebude vědět rady, klidně mi napište a společně to vyřešíme. Jako další osoby (redaktory), kterým umožňuji webový přístup ve stejném rozsahu a pravomoci jsem vybral Anderse a HonzuH. Nebudu-li zrovna k dispozici, můžete se obrátit i na ně! To nejdůležitější je však popsáno ve statických článcích umístěných pod logem stránek. 

Začínáme s čistými stránkami, proto si po zaregistrování doplňte prosím databázi kontaktů vlastními údaji a novými fotkami.  Nahoru si v galerii dejte prosím svou fotku, nejlépe ve čtvercovém formátu! (Ta se pak bude zmenšená zobrazovat náhodným výběrem v okně galerie na levé straně stránek). Dolů si pak nahrajte fotky svých strojů s popisky.

Aby stránky nebyly úplně prázdné, vložil jsem na ně několik článků z mého archivu, které by se mohly někomu v budoucnu hodit. Počítám s tím, že ke stránkám budou i nějaké připomínky a kritiky, ale to snad ani jinak nejde. Zavděčit se všem prostě zkrátka nejde! Jsem rád, že se boj o stránky podařil dotáhnout do zdárného konce a my máme opět v provozu místo pro život našeho clubu.  Stálo to ovšem mimo úsilí i dost peněz a ani do budoucna se již nevyhneme placenému provozu stránek. Bude třeba každoročně platit za programátorskou podporu stránek (úpravy a opravy stránek), za hosting s web. podporou (za umístění stránek na serveru a zálohování dat) a za doménu www.fazerclub.cz .


Cena za vytvoření stránek je  8.000,-Kč (jednorázová částka)

Cena za roční programátorskou podporu je 500,-Kč

Cena za roční hosting s podporou je 300,-Kč

Cena za roční doménu je 355,-Kč.

Celková částka pro letošní rok, tedy činí 9.155,-Kč. Úmyslně jsem dal k ceně za stránky i ostatní poplatky, protože vybírat peníze na desetkrát nemá smysl. Je to poměrně velká investice a zpočátku jsem zvažoval, zda do toho vůbec jít, nebo ne. Nakonec, jste mne ale přesvědčili! Vše už je zaplaceno a já bych chtěl touto cestou požádat, aby ti, co budou chtít finančně přispět, věnovali pozornost fóru a potvrdili v sekci „Příspěvky na stránky“ písemně své rozhodnutí. Po několika týdnech pak kompletní částku vydělím počtem závazně potvrzených přispívajících a uvidíme, kolik bude činit výše příspěvku za jednotlivce. Počet přihlášek bude moci průběžně sledovat každý z vás. Tato výzva se samozřejmě netýká batůžků, ale předesílám, že uvítám každého sponzora.

Doufám, že se vám nové stránky budou líbit a že budou spolehlivě fungovat k vaší i mé plné spokojenosti!

Luděk Švorc - admin stránek.

Autor: Luděk (admin) | Datum: 23.01.2010 | Čtenářů: 713 | Reakcí: 4 | Hodnocení : 8

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
- Ladis
.... jsem se překlikl, tudíž tu známku vůbec neber vážně Luďku. Jsem plně spokojen a určitě i ostatní

- Luděk (admin)
*

Blade - Blade075
SUPER,už jsem nedoufal,že stránky budou,moc dobrá práce!!!

Poděkování - Láďa
Ahoj Luďku. Opět výborně! Děkuju Ti (a určitě nejen za sebe) za obrovskou práci a starost, kterou jsi věnoval reinkarnaci našich stránek. Pokud se v hodnocení článku objeví známka 1, nic si z toho nedělej - chtěl jsem dát desítku, ale nějak jsem se přemáčkl. Láďa

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Pozvánka na jubilejní Vosí mecheche na Malé Morávce 2. - 4. 9.2022 od vosa
Ahoj kamarádi, chtěla bych Vás pozvat na letošní jubilejní setkání na Malé Morávce v Jeseníkách, které se koná již patnáctým rokem. Vosa
R.I.P. od Machoska
Kamarádi jedné stopy s velkým zármutkem Vám oznamuji, že nás opustil kamarád ze slovenského Fazer clubu Ján Bednár.
Pozvánka od Luděk (admin)
Ahoj přátelé a kamarádi jedné stopy. Zvu Vás na setkání členů a přátel Fazer clubu, které se koná ve dnech 27.-29.5. 2022 v rekreačním a školícím středisku „Svatý Štěpán“ u Mýta nedaleko Rokycan.
Digitální teploměr na motorku od Luděk (admin)
Námět na montáž digitálního teploměru venkovní teploty na palubní desku.
O Vosím Mecheche na Malé Morávce od vosa
Na den D jsem se moc těšila, vše od rána klapalo podle mého plánu, takže jsem na Ivu dorazila před 14 hodinou.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ