Setkání na Malé Morávce 3-5.9.2010
První víkend v září proběhlo další clubové setkání na Malé Morávce. Díky Vose, jsme se zde sešli letos již podruhé. Malá Morávka je jedním z našich srazů, bez kterých si už ani nedokážu svou motosezónu představit.

Na sraz jsem odjížděl v pátek odpoledne po práci společně s kamarádem Honzou. Byli jsme tak natěšení, že jsme to vzali s jedním tankováním na jeden zátah.


 Na Morávku jsme dorazili po sedmé hodině a po ubytování  jsme šli za ostatními do nedaleké Hospůdky na pivko.  Jak rádi ty lidičky zase vidíme……! Chvíli jsme poseděli a pak jsme se všichni přesunuli do chaty Iva a tam strávili příjemný společný večer.

  


                  

                    Vemte si koleno.                                              Já už mám dost! :-))                                                                   

                    No, není to nádhera?                               Příprava masa na druhý den.


Ráno zjišťujeme, že prší. Ještě je sice čas do výjezdu na vyjížďku, ale předpověď počasí pro tuto lokalitu mnoho nadějí nedává. Tak se nasnídáme a uvidíme. Ke snídani zbylo ještě hodně dobrot od večera. Vosa , Anička a Ládis se o nás starají jak o vlastní!!!

                         
S malými přestávkami stále drobně prší a tak už dál nečekáme a zvedáme se. Jedeme na vyjížďku a cílem je městečko Lipová Lázně, nad kterým je krasová jeskyně Na pomezí.


  


Za asistence našich stálých „policistů ve žlutých vestách“ Salfy a Kubulky bezpečně dorážíme na parkoviště u jeskyně.


 

                                                                                         Anders je prostě ďábel! :-))


 Prohlídka krasové jeskyně je atrakcí hlavně pro dámskou polovičku našeho clubu. Nevím proč, ale téměř každý krápník jim něco připomínal. Hlavně ty malé ……! Dokonce je  tam možné si na krápník ve tvaru lidského srdce sáhnout, něco si přát a prý se to splní. Nesmí se to však vyslovit nahlas! Což Vosa nedodržela a tak holt asi bohatý ženich z Prahy nebude!

 


                       


 Krápníky jim něco připomínaly. Hlavně ty malé.....!               Srdce přání.               

Po prohlídce nasedáme a máme namířeno do městečka na oběd. Je zde však příliš plno a nakrmit tak velkou bandu mokrých motorkářů nebylo kde. I když někdo řekl na celý sál: „končíme máte 5 minut a ven“. Přál bych vám vidět tu úlevu hostů, když viděli, že je to fór! Čekat se nám nechtělo a tak se přesouváme o pár kilometrů dál přes Ramzovou do Ostružné. Tam je také dobrá hospůdka, kde dobře vaří a navíc má ještě velký bowlingový sál, kam se všichni vejdeme.


   

           Únava po včerejším flámu. :-)                                           Stále prší.Po obědě se opět navlečeme do nepromoků a jedeme zpět na Malou Morávku. I když počasí nepřeje, celou vyjížďku absolvujeme bez jediného karambolu. Motorky opět seřadíme před chatou a jdeme začít druhý společný večer.


 


Grilování se opět obětavě ujal Kubulka. Natáhl nepromok a celý večer v chladu a dešti pro všechny dělal steaky co přivezla Vosa. (cca 11kg masa v tankvaku :-)) ) Po celý víkend to na stolech vypadalo spíše jak na svatební hostině, než na srazu!


                  


                                                 Obětavý šéfkuchař Kubulka 


                                                                  


                                                           Večerní romantika.Byl to opět moc bezva večer! Stále si bylo co povídat a smích byl slyšet ještě po druhé hodině ráno.

Nedělní ráno už moc veselo nebylo. Sice vylezlo sluníčko, ale po snídani nás čekalo loučení a každý z nás se vydal na cestu domů. Proč to zase uteklo tak rychle? 


 


Dík Vose, za uspořádání tohoto srazu i všem co zajišťovali jídlo a pečovali o nás. Bylo to moc fajn zase Vás všechny vidět. Moc se těším na další setkání!  Luděk.Autor: Luděk (admin) | Datum: 06.09.2010 | Čtenářů: 472 | Reakcí: 14 | Hodnocení : 0

Obrázky k článku :
Žádné nejsou nastavené.

Pro hlasování se musíte přihlásit


Komentáře od tohoto článku :
Kóča - Kóča
Tak to musel být opět super srázek... Díky za článek, aspoň z obrazovky počítače můžu pocítit tu pohodu dobrých, fajn lídí...

- Býček
Muselo to tam být moc krásny akorád je blbý že Vám tam pršelo Holt počasí se neda poručit Škoda že jsem nejela Snad mě příště vezme šošin sebou :-)

- smíšek
Měli ste se krásně!Jj, závist veliká!A těch pár kapek - Vosenka byla ve svém živlu:o) Kubulko - smekám, za všechny Ti přiděluji hlavní post Grillmistra! Ugrilovat 11kg masa v dešti...hodně dobrý výkon!

:-) - Kyčlík
Ahojky lidiškyyyyy, moc se mi/nám po vás všech stejskáááááá :-( ale co se dá dělat, potomek je momentálně přednější :-)) nám se daří dobře, jen mě mrzí, že jsem ty nádherný krápníky neviděla na vlasntí oči :-) na totce to vypad jo z pohádky :-) tak zatím šusííík :-) zdraví Kyčlík a malá larvička Komárkovic :-)

- Bleška
Ahojky všem, i já se přidávám, že máte pěkné zážitky a hezké fotečky, nám účast nebyla přána, ale naštěstí žijem.. mějte se všichni krásně paa zdraví Bleška

- pitrysek3
Škoda,že jsme nemohli přijet :-((

- Zbyněk
Tak moc mě to mrzí ale za Morávku by už mého chéffa klepla pepina, ale příští rok ----- a dost.

- vosa
Tý jo, fotose dobrééé!! Víkend se vydařil , až na těch pár kapek , co nám spadlo v sobotu, že :-))) Catering se nám vydařil, jak napsal Luděk bylo to , jak na hostině. Příště by neškodilo, když zůstaneme o vodě a chlebu, co vy na to??? :-))) Co jinak napsat, opět jste mi dokázali, že ani deštík nerozhodí naše úsměvy...bzz ollé

- Machoska
už tě nebudu chválit :))) jako vždy pěkně napsáno, ale nejenom to,byl to opět mooooooc podařený srázek. A vidím, že Píďa píše tak je to v poho....

- Radek
Pěkný článek, pěkná "vampna"...

- dettektorr
Brečíme s Renčou voba dváááááááááááááááááááááááá. No nic aspoň jsme udělali kus práce na domečku. Muselo to být krásné.

- Radka
Moc hezky popsáno, škoda, že to vždycky tak rychle uteče....

- Milda
krásný fotky z Morávky. Škoda že jsem nemohl dorazit, protože se nám se Silvou v pátek narodila holčička Barborka. Až budeme moci tak určitě dorazíme

- pida
moc pěkné,až na to počásko,škoda že nám nebylo přáno dorazit.píďovi

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit.

Dalších 5 článku z kategorie Fazer obsah a podkategorie Články

Poslední sraz sezóny 2023 na Malé Morávce pod Pradědem. od Luděk (admin)
Poslední klubové rozloučení s letošní sezónou se konalo 8. - 10. září v Jeseníkách.
Letošní sraz v Lučanech nad Nisou od Luděk (admin)
Lučanský sraz, který se konal 11.-13. srpna, je za námi.
Pozvánka na sraz Lučany 2023 od Luděk (admin)
Zdravím všechny členy, příznivce a kamarády! Chci Vás pozvat na letošní sraz Fazer Clubu v Lučanech nad Nisou v Jizerských horách se koná 11. až 13. srpna 2023.
Sraz Mýto 2023 od Luděk (admin)
První sraz letošní sezóny proběhl již tradičně v RS Svatý Štěpán v Mýtě u Rokycan.
Pozvánka na první letošní sraz Mýto 2023 od Luděk (admin)
Ahoj přátelé a kamarádi jedné stopy. Zvu Vás na setkání členů a přátel Fazer clubu, které se koná ve dnech 12. – 14.5.2023 v rekreačním a školícím středisku „Svatý Štěpán“ u Mýta nedaleko Rokycan.GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 2
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ