Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: 12V zésuvka




12V zásuvka

Zdravím všechny.

Chci vás poprosit o radu, kam dát 12V zásuvku na  na FZ6 fazerovi?

Jelikož jsem měl připojenou komunikační sadu přímo na baterku, totálně mi ji vytloukla.

Tak to chci řešit zásuvkou.

Díky všem za radu a pomoc.

2010-03-21 00:00:00


Ahoj. Já mám od Louise  a dal jsem jí doprostřed řidítek. Nevadí pohledu na tacho ani tankvaku. A dokonce ji prý mohu využít pro nabíjení.Tak už jsem si nechal upravit 12V zástrčku.
2010-03-21 00:00:00


Zdarec,já to dal pod držák lanka pod horní brejle

tady máš pár obrázků pro ilustraci















jinak tu zásuvku seženeš tady: http://www.vysilacky-navigace.cz/zasuvka%20menic%20napeti%20-kategorie-50-0.html

Jo a držáček je universal je to odskoušeno i na litra
2010-03-22 00:00:00


Super fotky, děkuju moc :). Jen ještě dotaz, nevím, jak jsi to k brejlím přidělal? Teda jestli se nemýlím, tak jsi tam navrtal díry a nanejtoval ten plech. Nebo jsem slepej?

Díky za odpověď.

 

2010-03-22 00:00:00


Nevím jakou máš navigaci, délku napájecí šňůry, ani jak moc je místa pod sedlem u tvého modelu Fazera, ale já to u Hondy vyřešil umístěním zásuvky pod sedlo. Je pěkně schovaná, mohu ji použít pro nabíjení baterie motorky, pro nabíječku mobilu na dovolené (i ten se pěkně vejde pod sedlo) a samozřejmě i jako zdroj pro navigaci. Já mám ke Garminu dostatečně dlouhý kabel, takže mi v pohodě dosáhne až k řidítkům! Výhoda tohoto umístění je ta, že nedráždí nenechavce i to že většina zástrček typu "CL" (autozásuvka 12V)  nejsou vodotěsné, to je tímto umístěním úplně jedno!



Pozor existuje i velikost zásuvek "DIN" , ale ta je menší!!! Zjisti si jakou zásuvku potřebuješ, ať nemusíš pak řešit redukci! 



Ještě jsem si koupil tuhle věcičku na dobití navigace po pěší tůře, nebo pro plánování trasy na další den v pokoji penzionu. Také nemusím sebou vozit na cesty další nabíječku (na 220V) k mobilu.

 
2010-03-22 00:00:00


RE:BERKI
berki napsal/a :

Super fotky, děkuju moc :). Jen ještě dotaz, nevím, jak jsi to k brejlím přidělal? Teda jestli se nemýlím, tak jsi tam navrtal díry a nanejtoval ten plech. Nebo jsem slepej?

Díky za odpověď.


Nic nevrtáš když se podíváš pod brejle je tam přimontovaný origo držáček na lanko takovej černej  tak to dáš pod to zítra ti zkusím udělat nákres a změřím to tedy když to stihnu tak kdyžtak chvilku strpení
2010-03-22 00:00:00


RE: TO LUDĚK
Luďku na FZ6ce je baterka pod nádrží snažil jsem se přijít na nejkratší cestou a kabel od zásuvky se protáhne dírkou v rámu 
2010-03-22 00:00:00


RE:BERKI
Tak jsem ti ty origo fotky poslal na mail tak si zatím sežeň hliníkový plíšek cca 20cm x 10cm kdyby to napoprvé nevyšlo :-)
2010-03-22 00:00:00


Odhlášený uživatel

Věřte tomu, nebo ne, ale i u FZ6tky se zásuvka vejde pod sedlo.

2010-03-24 00:00:00


Kubulka, děkuju moc za všechny fotky, je to perfektně popsaný a dle tvého nákresu a fotek, není problém zásuvku přidělat. Ještě jednou díky moc. :-)
2010-03-24 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 7
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ