Zpět na seznam
(3) Yamaha FZ6
(120)Poraďte mi ....

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: ladák




ladák

Ahoj.Moto tedy nechávám Andy a chtěl bych ji koupit nějaké ladáky,jenže tam mám boční kufry.Tak se chci zeptat,jestli má někdo kufry a ladák dohromady.Je totiž kolem výfuků držák,tak si myslím,že nějaké ovály tam asi nedám.

2010-09-12 00:00:00


Myslim že jsem viděl FZ6 s bočákama a ladákama TBR. Ale myslim že nejlevnější a nejlepší je si pohrát s origo laufem. Vykuchat, dám tam vatu a roury a máš to za 3000,-. Takhle to dělá třeba Yamaha Kabourek. 5 koní navrch.
2010-09-13 00:00:00


Myslíš tím TBR výfuk TwoBrothers? Ty má myslím Ladis a jsou oválné,tak pochybuji že by držák na kufry pasoval.A nějaké to ,, samo doma " nepřipadá v úvahu :-) to raději nechám jak to je. Měnit držák taky nebudu,když vidím co někdy vytvářejí kutilové......
2010-09-13 00:00:00


RE:
Mirek06 napsal/a : Myslíš tím TBR výfuk TwoBrothers? Ty má myslím Ladis a jsou oválné,tak pochybuji že by držák na kufry pasoval.A nějaké to ,, samo doma " nepřipadá v úvahu :-) to raději nechám jak to je. Měnit držák taky nebudu,když vidím co někdy vytvářejí kutilové......

JJ. Myslel jsem Two Brothers. Taky otázka co měl ten koho jsem viděl za držáky. Jestli ti jde o vzhled a ne o zvuk tak upravovat origo cenu nemá... Můžeš ještě zkusit výrobce co ti ten ladák upraví na míru. Ale pak zase nebude homologace...
2010-09-14 00:00:00


Zdravim! :)

Jenom reakce na ladeny vyfuky od moto Kabourek...rozhodne to neni vykuchany a vatou nacpany original :D jedna se o celkove jinou koncovku s dvema vyvody, ktera je pouze pod originalnim prekrytim..original koncovka je total jina. Stejny reseni nabizi tahle firma Coyote z Brazilie..zvuk musim rict ze je naprosto uzasnej :) Svoji fz6n jsem s nima uz koupil a nemuzu si je vynachvalit, original zpatky montovat asi jentak nebudu..myslim ze lidi ze srazu moc dobre vi proc ;) ...btw. tady je odkaz na youtube, kde si je muzete poslechnout a posoudit sami :)) odkaz
2010-12-15 00:00:00


Nevíte jestli je rozdíl a jaký  u výfuku pro FZ6 r.v.04-06 a pro FZ6 r.v.07-
2011-01-24 00:00:00


Ty by podle me mely byt stejny, ne? Na novy modelovy rade se upravovalo par veci, ale o vyfuku jsem neslysel. :/
2011-02-03 00:00:00


Mirku, právě jsem se ptal u Yamahy -  je tam rozdíl !!!  a sice v průměru spojovací trubky - mezi svody a tlumičem. Pokud si  tam dáš  laďák na opačný model , tak musíš dokoupit  onu spojovací drubku, která stojí 2700,-!!!
Možná by stačil  vysoustružit mezikus , ale jak tě znám, tak do  toho bys asi nešel  a  ani se nedivím
2011-02-03 00:00:00


Díky :-) právě dnes jsem byl v Yamaze a tam mi řekli,že to právě řeší,tak nevím jestli jsi se ptal v Ostravě :-) za kousek 20 cm trubky skoro 3000 ...... 
2011-02-03 00:00:00


RE:
Lombi napsal/a : Zdravim! :)

Jenom reakce na ladeny vyfuky od moto Kabourek...rozhodne to neni vykuchany a vatou nacpany original :D jedna se o celkove jinou koncovku s dvema vyvody, ktera je pouze pod originalnim prekrytim..original koncovka je total jina. Stejny reseni nabizi tahle firma Coyote z Brazilie..zvuk musim rict ze je naprosto uzasnej :) Svoji fz6n jsem s nima uz koupil a nemuzu si je vynachvalit, original zpatky montovat asi jentak nebudu..myslim ze lidi ze srazu moc dobre vi proc ;) ...btw. tady je odkaz na youtube, kde si je muzete poslechnout a posoudit sami :)) odkaz

Ahoj,

zvuk je naprosto výbornej. Psal jsem do moto Kabourek a cena za novou koncovku 6500,-. Myslíš, že to je tedy to samé jako v odkazu co jsi postoval? Případně co si myslíte o ceně a jestli bych mohl udělat se zvukem něco jinýho za nižší cenu:)

2012-04-15 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 6
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ