Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(85)Pozor blíží se nová akce!

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Lužany 2012 ???




to pitrisek : Pod tohle se podepíšu,je to výstižné..... Mirek

2012-01-23 00:00:00


Ahojky, po přečtení článků se taky přidáváme k Lučanům, jiný kraj, jiný mrav chi,chi. Je fakt, že moc srazů je taky na škodu, časově i finančně. Rádi se s Vámi uvidíme kdekoli. Jana a Bořek stavitel :-))Úžasný

2012-01-23 00:00:00


Čau, loni jsme byli na všech srazech FC, které se daly jet na moto. Co se týče Lužan, souhlasím s tím, tak výstižným Rumunskem, protože jsme si s Mámou říkali, že pokud se podmínky co se kempu týče nezmění, právě tou novou stavbou, tak tam asi ani nepojedeme.

Snad by neměl být problém přesunout termín na jindy? Předpokládám, že v ČR se snad nenajde tolik"drsňáků",aby Ládíkův kemp byl obsazen už v lednu s jediným volným termínem???

2012-01-24 00:00:00


Tak jsem moc ráda, že jste řekli všichni upřímně, co se vám nelíbí. Bohužel se zázemím já nic moc neudělám :-( Co se týče ceny chatek, tak moc přehled nemám, nezjišťovala jsem jiný možnosti. Já letošní srázek asi vzdávám, protože organizaci v červenci bych patrně nezvládla, kvůli stavbě domku. Je mi to sice moc líto, ale nedá se nic dělat. Pokusím se zjistit, jak postupuje stavba hospůdky a co Ládik plánuje s těma sociálkama.Zatím zduř a nelítejte jako střelení.

2012-02-06 00:00:00



Vše bylo napsáno, mám na Lužany podobnej názor jako většina. Ale každopádně, pokud by Lužany byly v jinej termín, tak nebudu trhat partu :o) A nabídka Lučan n/N - střední a severní čechy jsou překrásné! Velmi dobrá volba na prozkoumání této oblasti na mašinách, jelikož nabízí spoustu pěkných tras. Pokud by to bylo ve stejný termín, tak mojí volbou jsou Lučany ( i z důvodu lepšího zázemí ).. A abych nezapomněla dodat podstatnou věc: Smíšek se na Vás už moc moc moc těší!!!!!Úžasný

2012-02-20 00:00:00


Hojky Smíšku, nechci rejpat, ale viděl sem u Salfy fotky tvojí moto a nevypadala, že by eště někdy jezdila :-))))) si dělám legraci. Už se na Vás všechny moc těšim.

2012-04-02 00:00:00


Detektore I Ty jeden rejpale :o) Popravdě - já měla chvilkama taky infarktové stavy.. a poté co sem dostala od Salfíka smsku (na Apríla!!!), tak sem to měla rovnou namířené na psychiatrii dobrovolně se přihlásit k léčbě Úžasný No ale prej se to už nějak hejbe, toš uvidím - uvidíme všeci! Úžasný

2012-04-10 00:00:00


Jo jo hejbe se to "z jednoho ponku na druhej" ÚžasnýÚžasný

2012-04-13 00:00:00


Ahoj všichni, jelikož jsem členem vaší bandy krátce, rád přijedu kamkoli Úžasný

2012-04-15 00:00:00


Ahoj všem, určitě pojedu do Lučan ale pokud budou Lužany v jiném termínu také rád dorazím. Sice pár změn v kempu bych uvítal ale na posledním srazu nebylo nic co by mě nějak zásadně vadilo ..... Mně se líbilo!!! Jestli to nebude i tím, že se mi líbí všude *Je vysmátý*

Již několik let se řídím příslovím ,,Všude dobře, tak co doma!!!" *Říká : Super*

2012-04-15 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 1
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ