Zpět na seznam
(3) Cestování, srazy, vyjížďky
(85)Pozor blíží se nová akce!

Musíte se registrovat pro založení nového tématu
Téma: Podzimní Malá Morávka




Podzimní Malá Morávka

Ahoj všem,PŘIPOMÍNÁM, ŽE ZÁLOHU NA UBYTOVÁNÍ POTŘEBUJI MÍT NA ÚČTĚ!! NEJPOZDĚJI V PONDĚLÍ 5.9.! Taky bych uvítala, aby mi lidi, kteří dojedou v sobotu dali vědět, že budou s námi od soboty. Něktří z Vás se se mnou domluvili, že zaplatí na místě.

Upozorňuji, že tentokrát mám pro Vás program na vyjížďce, takže z tohoto důvodu chci přesný počet kolik nás bude.

VŠICHNI SI VEMTE PROSÍM PLAVKY!!! JE TO NUTNÉ..

zatím zaplatili: Luděk, Agát, Radka, Aňa, Hafíci, Renda, Agátě, Hugovi

Jinak se počítá s těmito:

PÁTEK:

Luděk, Agát, Radka, Aňa, Hafíci, Kubulka, Salfa, Maty, Andersovi, Táta s Mamů, Agátě, Renda, Ladis, Machoska s Bořkem, Smíšek, Venca?, má maličkost, Fajošek, Lous+1, Hugo s paní mámou, Lombi+1, naša prdlafka, Palci

SOBOTA:

Andy s Mirkem

To jsou aktuální informace, prosím, dejte mi včas vědět. Bzz olé všem

2011-08-30 00:00:00


Tak penízky jsou na cestě a plavky sbalené :-) Moc se na Vás všechny těším!!!

2011-08-30 00:00:00


Zdarec, původně jsem si říkal, že už s váma kamarádit nebudu, ale kdo by vám griloval? Takže jsem změnil názor a ještě to s váma zkusím. Přijedu v pátek a možná ve dvou. Dal bych vědět v nejbližší době. Moc se těším.

2011-08-31 00:00:00



Já mám plavky dvoje,ale přijet nemůžuPlačící

2011-08-31 00:00:00


Chtěl jsem, moc jsem chtěl, ale kamarád se rozhodl, že se 10.9.2011 ožení. Já jsem mu říkal, ať tu svatbu posune, že je sraz na Morávce, ale prý ne, že by to budoucí manželka nerozchodila. Tak jsem to navrhnul jí a říkala něco o bláznech a že si mám zajít na nějaké vyšetření nebo co....

2011-09-01 00:00:00


{#emotions_dlg.thumbs_up}Milý Zdeňku, i snaha se cení, budeš to muset vysvětlit nevěstě ještě jednou a pomalejiSmějící se, jo vyšetření by se nějaké hodilo třeba i jí. Bzz ollé

2011-09-01 00:00:00



Čau děcka, my jsme na tom letos úplně stejně - když se neženíme sami, tak navštěvujem svatby ostatních a to zapříčiňuje, že letos nestíháme ani jeden sraz Úžasný A to jsem se na podzimní Morávku těšil od doby, co jste ji avizovali ÚžasnýNo snad se to aspoň příští rok zlepší a my se zas někde ukážem!

2011-09-02 00:00:00


Škoda Šáštíku, snad se uvidíme příští rok, letos svatby a příští rok srazyÚžasný

Někteří stíhají srazy i svaby bzz ollé

2011-09-06 00:00:00


Pitrýsku, to je škoda že nepřijedete..ale moh bys mi jedny plavky pujčitÚžasný Já asi nemámÚžasný

2011-09-06 00:00:00


RE:
smíšek napsal/a :

Pitrýsku, to je škoda že nepřijedete..ale moh bys mi jedny plavky pujčitÚžasný Já asi nemámÚžasný


Já bych rád půjčil,ale v tom případdě bych byl rád u toho Úžasný

2011-09-07 00:00:00



*Musíte být přihlášeni pro vložení komentáře
GALERIE
Fotografie člena Fazerclubu.cz
KALENDÁŘ AKCÍ
STATISTIKA
Uživatelé online :

Počet Hostů 9
Počet členů 0
PŘIHLÁŠENÍ
HLEDAT
POČASÍ